Apskati

 
 

   Noskaidroti Latvijas jaunatnes meistarsacīkšu “D” grupā (2008.gada dzimušie un jaunāki) uzvarētāji un godalgoto vietu ieguvēji. No 8 zelta medaļām 6 zelta medaļas izcīnīja Preiļu BJSS jaunie galda tenisisti. Par to neviltoti priecīgs bija viņu treneris Anatolijs Isajevs. Uzslavu pelna viņa audzēkne Franciska Liniņa, kura kļuva par absolūto sacensību uzvarētāju.

 
 
 
 
Sestdien, 18. maijā Salaspilī, Salaspils sporta namā, noslēdzās 2018./2019. gada sezonas "STIGA" jauniešu sacensības, kur jaunie galda tenisisti no Baltijas sacentās par firmas "STIGA" dāvātajām balvām. Divās vecuma grupās gan zēniem, gan meitenēm tika sadalītas sponsoru sarūpētās balvas. Kopā visās vecuma grupās IV posmā piedalījās vairāk kā simts jauno galda tenisistu.
   IV kārtā: vecuma grupā 2001-2006.dz.g. zēniem  labākais Deniss Vasiļjevs (Rezeknes BJSS), un meitenēm 1.vietā Diāna Afanasjeva (Preiļu BJSS). Vecuma grupā 2007.dz.g. un jaunāki zēniem šoreiz labākais Valters Janevics (GTK Namejs), bet meitenēm 1.vietā Franciska LIniņa (Preļu BJSS).
   Kopvērtējumā: zēniem 2001.-2006. gadā dzimušo grupā uzvarēja Renaldas Paškevičius ( Lietuva ), bet meitenēm Medeinė Stankevičiūtė (Lietuva). Vecuma grupā 2007. dz. g. un jaunāki zēniem kopvērtējumā labākais bija Valters Janevics (GTK Namejs), bet meitenēm Smiltė Morkūnaitė (Lietuva). Paldies visiem, kas atbrauca un piedalījās!

   Sestdien, 18. maijā Salaspilī, Salaspils sporta namā, noslēdzās 2018./2019. gada sezonas "STIGA" jauniešu sacensības, kur jaunie galda tenisisti no Baltijas sacentās par firmas "STIGA" dāvātajām balvām. IV kārtā: vecuma grupā 2001-2006.dz.g. zēniem  labākais Deniss Vasiļjevs (Rezeknes BJSS), un meitenēm 1.vietā Diāna Afanasjeva (Preiļu BJSS). Vecuma grupā 2007.dz.g. un jaunāki zēniem šoreiz labākais Valters Janevics (GTK Namejs), bet meitenēm 1.vietā Franciska LIniņa (Preļu BJSS). Kopvērtējumā: zēniem 2001.-2006. gadā dzimušo grupā uzvarēja Renaldas Paškevičius ( Lietuva ), bet meitenēm Medeinė Stankevičiūtė (Lietuva). Vecuma grupā 2007. dz. g. un jaunāki zēniem kopvērtējumā labākais bija Valters Janevics (GTK Namejs), bet meitenēm Smiltė Morkūnaitė (Lietuva). Paldies visiem, kas atbrauca un piedalījās!

 
 
 
 

   Skatieties Latvijas Klubu Izlases spēles video tiešraidēs 18.-19.05.2019. Mūsu komandā piedalās Daniels Kogans, Igors Sidorovs, spēlējošais treneris Kirils Jahontovs. Turam īkšķus par mūsējiem! 

 
 
 
 

   LGTF informē, ka 2019.gada 18.-19.maijā Tallinā notiek Eiropas 2018./2019.gadu spēļu sezonas otrā etapa atlases sacensības vīriešu komandām. Sacensībās piedalīsies  2016.gada Pasaules čempionāta bronzas medaļas ieguvēja - Anglijas izlase, kā arī Ukrainas, Itālijas, un Igaunijas izlases.

 
 
 
 
   Čempionāta 3. posms Rīgā noslēdzies, publicēti rezultāti. Sestdien, 23. martā spēlēs 2. līga, 3. līga, 1. tautas līga un 2. tautas līga.
Bet Svētdien, 24. oktobrī spēlēs sieviešu un vīriešu augstākās līgas, un vīriešu 1. līga. Tiekamies Aizkrauklē!

   Latvijas komandu čempionāta galda tenisā 2018./2019.g. sezona noslēgusies. Par augstākās līgas čempioniem vīriešiem kļuvusi komanda Saldus novada pašvaldība! Otrā vietā ierindojās Baltais-GTK Namejs komanda, bet 3.vietu ieguva komandas - Salaspils GTK 1 un Salaspils GTK 2. Savukārt  par sieviešu augstākās līgas čempionēm kļuvusi komanda - Jēkabpils SC, 2.vietu izcīnīja Latvijas „Universītātes Sports” komanda, bet 3. vietu ieguva komandas - GTK Namejs-RTU un SSB Jūrmala. Apsveicam uzvarētājus!

 
 
 
1     2     3     4     5     ... 105    
 
 iepriekšējā     nākošā 

 

___________________

VIDEO KANĀLI


____________________