Apskati

 
 

   Klātienē no 2020. gada 12. maija var organizēt sporta treniņus un individuālās nodarbības, ievērojot nosacījumus, lai gādātu par iesaistīto drošību un veselību. - Atļautas individuālas fiziskās aktivitātes [attiecināms uz nodarbošanos ar sporta veidiem, kuros nav fizisks kontakts starp personām, tai skaitā arī sporta veidiem, kuros ir iesaistītas divas personas (piemēram, badmintons, teniss, galda teniss); - Atļauti organizēti sporta treniņi (nodarbības) individuālajos un komandu sporta veidos, pulcējoties sporta norišu vietās (stadionos, sporta laukumos, motosporta trasēs, sporta zālēs, fitnesa un trenažieru zālēs, citās telpu un ārtelpu sporta bāzēs un atklātās ūdenstilpnēs).

 
 
 
 

13.04.2020. Ziņo Latvijas Galda tenisa federācijas valde. Uzmanību! Sakarā ar koronavīrusa izraisītās saslimšanas COVID-19 plašo izplatību un augsto infekcijas risku Latvijā, kā arī pamatojoties uz valdības paziņojumiem un ieteikumiem, Latvijas Galda tenisa federācija atceļ visas paredzētās oficiālās sacensības līdz 2020.gada 12.maijam. Turpināsim sekot līdzi notikumu attīstībai un jaunākajai informācijai.

 
 
 
 
Sajauciet jaunus spēkus un jaunas idejas ar veco Pasaules galda tenisa dienas redzējumu, un jūs iegūsit jaunu veidu, kā svinēt un dalīties mūsu aizraušanās ar mīļoto sportu! Ņemot vērā COVID-19 izplatību pasaulē, Pasaules Galda tenisa diena norisināsies pavisam citā formā nekā iepriekšējos gados: Tradicionālo sabiedrisko pulcēšanos, ikdienas galda tenisa aktivitāšu un labdarības pasākumu vietā, kas notiek visā pasaulē, šoreiz mēs mēs lūdzam jūs nodarboties ar sportu kā vēl nekad mājās, izmantojot īpašas iniciatīvas, kas plānotas sociālajos medijos.u veidu, kā svinēt un dalīties mūsu aizraušanās ar mīļoto sportu! Izveido vēsturi un dod savu ieguldījumu garākajā galda tenisa rallijā! Īstajā Pasaules galda tenisa dienas garā piedalīties var ikviens!
Viss, kas jums jādara, ir jānosūta videoklips par galda tenisa bumbiņas atsišanu. Pietiek ar vienu trāpījumu, bet esiet radošs! Reģistrējiet savu pasākumu un mājas svētkus!

   Sajauciet jaunus spēkus un jaunas idejas ar veco Pasaules galda tenisa dienas redzējumu, un jūs iegūsite jaunu veidu, kā svinēt un dalīties mūsu aizraušanās ar mīļoto sportu! Ņemot vērā COVID-19 izplatību pasaulē, Pasaules Galda tenisa diena norisināsies pavisam citā formā nekā iepriekšējos gados: Tradicionālo sabiedrisko pulcēšanos, ikdienas galda tenisa aktivitāšu un labdarības pasākumu vietā, kas notiek visā pasaulē, šoreiz mēs lūdzam jūs nodarboties ar sportu kā vēl nekad mājās, izmantojot īpašas iniciatīvas, kas plānotas sociālajos medijos.u veidu, kā svinēt un dalīties mūsu aizraušanās ar mīļoto sportu! Izveido vēsturi un dod savu ieguldījumu garākajā galda tenisa rallijā! Īstajā Pasaules galda tenisa dienas garā piedalīties var ikviens!
   Viss, kas jums jādara, ir jānosūta videoklips par galda tenisa bumbiņas atsišanu. Pietiek ar vienu trāpījumu, bet esiet radošs! Reģistrējiet savu pasākumu un mājas svētkus jau tagad!

 
 
 
 

 

28.martā 85 gadu vecumā miris vecākais Jūrmalas galda tenisa veterāns Ivars Ostvalds.
Ivars bija aktīvs galda tenisa spēlētājs un sacensību organizators, izcīnījis neskaitāmas
balvas Latvijas veterānu sacensībās. Galda tenisa veterāni atceras viņa regulāri organizētos
turnīrus Bulduru tehnikumā.
Neskatoties uz smago slimību pēdējos mūža gados, Ivars allaž saglabāja optimismu un humora
izjūtu. Latvijas un Jūrmalas galda tenisisti vienmēŗ paturēs Ivaru Ostvaldu gaišā piemiņā.

   28.martā 85 gadu vecumā miris vecākais Jūrmalas galda tenisa veterāns Ivars Ostvalds.Ivars bija aktīvs galda tenisa spēlētājs un sacensību organizators, izcīnījis neskaitāmasbalvas Latvijas veterānu sacensībās. Galda tenisa veterāni atceras viņa regulāri organizētosturnīrus Bulduru tehnikumā.Neskatoties uz smago slimību pēdējos mūža gados, Ivars allaž saglabāja optimismu un humoraizjūtu. Latvijas un Jūrmalas galda tenisisti vienmēŗ paturēs Ivaru Ostvaldu gaišā piemiņā.

 

 
 
 
 
 2020.gada 24.-26.aprīlī Liepājas Olimpiskajā Centrā notiks XX Ziemeļvalstu veterānu čempionāts. Sacensības notiks 10 vecuma grupās, piedalīties var 1980.gadā un agrāk dzimušie spēlētāji. Sacensības notiks vienspēlēs, sieviešu, vīriešu un jauktajās dubultspēlēs. Pieteikties varēs sākot ar 2019.gada 10.decembra līdz 2020.gada 15.aprīlim. Sekojiet informācijai LGTF mājas lapā!
   Olimpic Center Liepaja, Latvija on April 24-26, 2020 will host XX North European Veteran Table Tennis Championships. Table tennis players who were born in 1980 or before from Denmark, Norway, Sweden, Finland, Iceland, Faroe Islands, Greenland, Latvia, Lithuania, and Estonia have been invited to participate. Registration is open from December 10th, 2019 till April 15th, 2020. Additional information will come soon.

   Latvijas Galda tenisa federācijas vārdā gribu darīt jums zināmu, ka sakarā ar koronavīrusa izraisītās saslimšanas COVID-19 plašo izplatību un augsto infekcijas risku Latvijā, kā arī pamatojoties uz LR valdības paziņojumiem un ieteikumiem un Starptautiskās Galda tenisa federācijas lūgumu esam spiesti pārcelt arī XX Ziemeļvalstu veterānu čempionātu, ko bija paredzēts rīkot 2020.gada 24.-26.aprīlī Liepājā. Par jauniem datumiem informēsim LGTF mājas lapā: www.lgtf.lv.

   In view of the pandemic in Latvia, all sports events and activities suspended until April 14, 2020, but we need to react earlier. In order to best preserve the health and safety of players, officials and fans, the XX North European Veteran Table Tennis Championships have been postponed.

 
 
 
1     2     3     4     5     ... 112    
 
 iepriekšējā     nākošā 

 

___________________

VIDEO KANĀLI


___________________

ITTF DOKUMENTI

____________________