Apskati

 
 

   2017.gada 30.novembrī Valsts policijas Koledžas (VPK) sporta zālē notika 2017./2018. mācību gada spartakiādes sacensības galda tenisā. Sievietām uzvarētājas laurus plūca Karlīna Krīgare (VPK 19K grupa), bet vīriešiem par uzvarētāju kļuva Renalds Safonovs (VPK 19K grupa).

 
 
 
 

   25.novembrī, Ķekavas sporta klubā, norisinājās galda tenisa sacensības, kuras kopumā pulcēja 35 dalībniekus. Sacensībās piedalījās ne tikai Ķekavas novada iedzīvotāji, bet arī vairāki viesi no Mārupes novada, Baldones, Salaspils un Rīgas. Tas ir ļoti labs sākums kam jaunam un nebijušam.

 
 
 
 

   2017.gada 20.novembrī par Latvijas 2017.gada Junioru meisatrsacīkšu absolūtajiem uzvarētājiem kļuva GTK "Namejs" pārstāvji Viktorija Majorova un Andrejs Čemirtans. Latvijas Galda tenisa federācija pateicas Autoskolai "Credo Autoprieks" par sagādātām balvām.

 
 
 
 

   2017.gada 21.novembrī Latvijas Sporta muzejā notika CSIT World Sports Games 2017 June 13-18, Riga, Latvia grāmatas prezentācija. Grāmata ir veltīta Pasaules Strādājošo un amatieru sporta spēlēm Rīgā 2017.gada 13.-18.jūnijā. Grāmatas izdevējs - Latvijas Tautas sporta asociācija. Latvijas Galda tenisa federācijas pārstāvjiem grāmatas parakstīja LTSA Valdes priekšsēdētājs Andris Bērziņš.

 
 
 
 

   12.novembrī Rīgā norisinājās Rīgas pilsētas 2017. gada čempionāts un Jaunatnes meistarsacīkstes galda tenisā. Par šī gada Rīgas pilsētas čempioniem vienspēlēs kļuva Oļegs Kartuzovs un Viktorija Majorova. Bet Jaunatnes meistarsacīkstēs vecākajā grupā par čempioniem kļuva Andrejs Čemirtāns / GTK Namejs un Sabina Musajeva / Rīgas 3.BJSS.

 
 
 
1     2     3     4     5     ... 90    
 
 iepriekšējā     nākošā 

___________________

Latvijas Reitingi

___________________

___________________

VIDEO KANĀLI