Apskati

 
 

    Piektdien, 22. martā, LU Zinātņu mājā norisinājās salidojums “Sportam Latvijas Universitātē – 90”. Pasākumā piedalījās arī galda tenisa pārstāvji Genādijs Kartuzovs un Egils Puriņš. LU Rektora pateicības rakstus saņēma ilgadējais LU Sporta centra galda tenisa nodaļas vadītājs, treneris Genādijs Kartuzovs un izcilais galda tenisists Sandijs Vasiļjevs, kurš ilgus gadus pārstāvēja Latvijas Universitātes sportu.

 
 
 
 

   Visā pasaulē, 6.aprīlī, tiek atzīmēti un svinēti galda tenisa svētki – Pasaules Galda Tenisa Diena, kurā apvienojas šīs spēles entuziasti, lai priecātos un būtu kopā. Veidosim lielus galda tenisa svētkus kopā! 

 
 
 
 

   Bērnu un jauniešu centrs "Laimīte" (Rīga, Sarkandaugava), ar 8.aprīli, aicina darbā pedagogu vai speciālistu ar augstāko izglītību un apgūtiem pedagoģijas kursiem. Tālrunis informācijai: 67392137.

 
 
 
 

   No 9 līdz 16.martam Salaspils sporta skolas zālē, Līvzemes ielā 22 notika LGTF rīkotā treniņnometne, ko vadīja mums jau pazīstams pieaicināts treneris no Horvātijas - Roman Plese. Nometnē piedalījās 2007. un 2008.gados dzimušie spēlētāji un viņu treneri no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Ukrainas un Moldovas. Latviju šajā treniņnometnē pārstāvēja Valters Janevics, Kirils Terentjevs, Franciska Liniņa un Valērija Kosenko. Kā sparingpartneris nometnē piedalījās arī Artūrs Spalis. Liels paldies par palīdzību mūsu treneriem: Kalvim Siljānim, Baibai Bogdanovai un Anatolijam Isajevam, kā arī atbildīgajam par organizatoriskajiem jautājumiem, trenerim Vadimam Berežkovam. Visiem sportistiem paldies par izturību un novēlam panākumus sacensībās.

 
 
 
 

   Noslēdzies Latvijas 2019. gada individuālais čempionāts galda tenisā, kas norisinājās Saldus, no 2.-3.martam. Par čempionu vīriešu vienspēlēs jau trešo reizi gadu pēc kārtas kļuva Artūrs Reinholds, bet sieviešu vienspēlēs jau 5 reizi uzvaras laurus plūca Natālija Kļimanova. Sieviešu dubultspēlēs par čempionēm tika kronētas Natālija Kļimanova un Ina Jozepsone, bet vīriešu dubultspēlēs par čempioniem kļuva Artūrs Reinholds un Leonīds Maslovs, savukārt jauktajās dubultspēlēs čempionu gods tika Sandijam Vasiļjevam un Intai Zdanovskai. Var droši teikt, ka čempionāta lielākā vilšanās bija mājinieka Sandija Vasiļjeva neiekļūšana vīriešu vienspēļu godalgoto skaitā, un lielākais pārsteigums Daiņa Reinholda 3. vieta vīriešu vienspēlēs. Apsveicam visu uzvarētājus!

 
 
 
1 ...     2     3     4     5     6     ... 103    
 
 iepriekšējā     nākošā 

 

___________________

VIDEO KANĀLI


____________________