Apskati

 
 
28. septembrī Alojā, Ausekļa vidusskolas sporta zālē norisinājās Latvijas 2019./2020.gada sezonas jaunatnes STIGA kausa izcīņas I kārtas sacensības galda tenisā jauniešiem.
Sportisti sacentās par firmas  "STIGA" dāvātām balvām.

   28. septembrī Alojā, Ausekļa vidusskolas sporta zālē norisinājās Latvijas 2019./2020.gada sezonas jaunatnes STIGA kausa izcīņas I kārtas sacensības galda tenisā jauniešiem. Sportisti sacentās par firmas  "STIGA" dāvātām balvām. Vecuma grupā (2007-2008.dz.g.) šoreiz zēniem 1.vietu ieguva iecavnieks Reinis Rozentāls, bet meitenēm 1.vietā Franciska Liniņa no Peiļiem. Savukārt jaunākajā grupā (2009.dz.g. un jaunāki) meitenēm 1.vietā Elīza Kučinska no Bauskas.

 
 
 
 
Pateicoties Ķīnas Tautas Republikas vēstniecības Latvijā atbalstam sākot ar 19.septembri līdz
16.decembrim Rīgā un Salaspilī notiks galda tenisa treniņi Ķīnas treneru no Shandong Foreign
Trade Vocational College vadībā.

   Pateicoties Ķīnas Tautas Republikas vēstniecības Latvijā atbalstam sākot ar 19.septembri līdz 16.decembrim Rīgā un Salaspilī notiks galda tenisa treniņi Ķīnas treneru no Shandong Foreign Trade Vocational College vadībā.

 
 
 
 

   No 12.-14. septembrim Polijas pilsētā Ostrodā starptautiskās sacensībās piedalījās arī mūsu juniori - Daniels Kogans, Deniss Vasiļjevs, Aleksandrs Pahomovs, un Pēteris Ēriks Sudrabiņš. Sacensībās piedalījās sportisti no Ķīnas, Zviedrijas, Krievijas, Latvijas, Lietuvas, Baltkrievijas un vairākiem Polijas reģioniem. No grupām finālā kā pirmais tika Daniels, kā otrie Deniss un Aleksandrs. Pēteris spēlēja gandarījuma turnīru, vieta 29.-32. Danielam 9.-16.vieta, Denisam un Aleksandram 17.-24.vieta. Sekojam mūsu jauno galda tenisistu gaitām kopā!

 
 
 
 

 

SSB Jūrmala senioru sacensības pulcēja 61 dalībnieku trīs vecuma grupās vienspēlēs
un vienā grupā notika arī dubultspēles. Pārstāvēti bija visi galvenie Latvijas galda
tenisa centri: Rīga, Liepāja, Daugavpils, Kuldīga, Aloja, Tukums un protams arī
sacensību rīkotāji – SSB Jūrmala galda tenisisti. Sacensības materiāli atbalstīja
Gdalija Vorobečika ģimene un Lapmežciema galda tenisisti Andris Žūriņš un Modris Cīrulis.

   SSB Jūrmala senioru sacensības pulcēja 61 dalībnieku trīs vecuma grupās vienspēlēs un vienā grupā notika arī dubultspēles. Pārstāvēti bija visi galvenie Latvijas galdatenisa centri: Rīga, Liepāja, Daugavpils, Kuldīga, Aloja, Tukums un protams arī sacensību rīkotāji – SSB Jūrmala galda tenisisti. Sacensības materiāli atbalstīja dalija Vorobečika ģimene un Lapmežciema galda tenisisti Andris Žūriņš un Modris Cīrulis.

 
 
 
 
2019.gada vasaras nogalē, 24.-25.augustā Lietuvas pilsētā Joniškos notika kārtējais Baltijas valstu Čempionāts.
Latvijas sieviešu izlasi šajās sacensībās pārstāvēja Baiba Bogdanova, Sabina Musajeva, Viktoija Majorova, Diāna
Afanasjeva un Viktorija Poriņa, bet vīriešu izlasi - Daniels Kogans, Aleksandrs Maskaļonoks, Eduards Spāģis, Deniss
Vasiļjevs un Aleksandrs Pahomovs. Mūsu vīriešu izlase ieguva bronzas medaļas, bet sieviešu izlase ierindojās 4. vietā.
Individuālajā turnīrā mūsu junioru izlases līderi Sabina Musajeva un Daniels Kogans iekļuva spēcīgāko astotniekā.

   2019.gada vasaras nogalē, 24.-25.augustā Lietuvas pilsētā Joniškos notika kārtējais Baltijas valstu Čempionāts. Latvijas sieviešu izlasi šajās sacensībās pārstāvēja Baiba Bogdanova, Sabina Musajeva, Viktorija Majorova, Diāna Afanasjeva un Viktorija Poriņa, bet vīriešu izlasi - Daniels Kogans, Aleksandrs Maskaļonoks, Eduards Spāģis, Deniss Vasiļjevs un Aleksandrs Pahomovs. Mūsu vīriešu izlase ieguva bronzas medaļas, bet sieviešu izlase ierindojās 4. vietā. Individuālajā turnīrā mūsu junioru izlases līderi Sabina Musajeva un Daniels Kogans iekļuva spēcīgāko astotniekā. 2020.gada Baltijas valstu čempionāts galda tenisā atkal norisināsies Latvijā.

 
 
 
1 ...     2     3     4     5     6     ... 108    
 
 iepriekšējā     nākošā 

 

___________________

VIDEO KANĀLI


___________________

ITTF DOKUMENTI

____________________