Apskati

 
 

 No 5. jūlija līdz 2. septembrim. Ķīnā, Handžou, notiek galda tenisa treniņnometne, kurā piedalās Latvijas delegācija 8 cilvēku sastāvā, Oļegs Kartuzovs, Maksims Lisovs, Aleksandrs Pahomovs, Pēteris Ēriks Sudrabiņš, Viktorija Majorova, Andrejs Čemirtāns, Diāna Afanasjeva, un delegācijas vadītājs Anatolijs Isajevs.

  Kopumā treniņnometnē piedalās 77 dalībnieki, 48 spēlētāji un 29 treneri no 17 valstīm. Nometnē pārstāvētas tādas valstu delegācijas kā Surinama, Antigva un Barbuda, Palestīna, Dienvidkoreja, Ruanda, Kongo, Togo, Dienvidāfrikas republika un citas Āfrikas valstis.

 
 
 
 

  Jēkabpils sporta skola aicina darbā galda tenisa treneri darbam uz nenoteiktu laiku.

 CV un pieteikuma vēstuli sūtīt līdz 26.08.2018. uz E-pastu: jekabpilssportaskola@inbox.lv, Tālrunis uzziņām: 29175659.

VAIRĀK ŠEIT.

 
 
 
 

   Latvijas izlase sākusi dalību Eiropas jaunatnes čempionātā 2018, kas no 15.-24.jūlijam norisinās Rumānijas pilsētā, Kluža-Napoka. Latvijas izlases sastāvā meitenēm ir Latvijas individuālā čempionāta sieviešu vienspēļu čempione Sabina Musajeva, kā arī Rēzija Meļķe. Bet zēniem Latviju pārstāv mūsu jaunie talanti, Daniels Kogans un Deniss Vasiļjevs. Viņus pavada pieredzējušie treneri Olga Kartuzova un Vadims Berežkovs.

 
 
 
 

  No 15.-17.jūnijam Viļņā, norisinājās Lietuvas 2018.gada kadetu un mini kadetu atklātās sacensības, kurās piedalījās sportisti no daudzām valstīm. Ar labiem panākumiem tajās startēja arī mūsu jaunie galda tenisisti. Meiteņu konkurencē mūsu Sabina Musajeva izcīnīja 3-4 vietu, bet zēniem, Daniels Kogans labākais gandarījuma turnīrā. Jāatzīmē arī, ka mūsu sportisti pirmo reizi spēlēja STAG firmas jaunajos Latvijas izlases formas tērpos!

 
 
 
 

   09.-10.06.2018. Rīgā norisinājās prestižas galda tenisa sacensības BALTAIS Latvijas TOP 10, kurās piedalījās labākie Latvijas galda tenisisti. Sacensības notika O.Kalpaka Tautas daiļamatu pamatskolas sporta hallē, Skrindu ielā 1. Vienu sacensību laikā varēja redzēt kā visi labākie Latvijas spēlētāji pārbauda viens otru. Vīriešiem bez pārsteigumiem 1.v. Artūrs Reinholds, 2.v. Igors Sidorovs, bet 3.v. Oļegs Kartuzovs. Sievietēm 1.v. nedaudz negaidīti Viktorija Majorova, 2.v. Baiba Bogdanova, bet 3.v. Diana Rusinova. Jauniešiem 1.v. Deniss Vasiļjevs, 2.v. Aleksandrs Pahomovs, 3.v. Ēriks Pēteris Sudrabiņš.

 
 
 
1 ...     2     3     4     5     6     ... 99    
 
 iepriekšējā     nākošā 

 

___________________

VIDEO KANĀLI


____________________