Apskati

 
 

   Engures novada atklātais čempionāts galda tenisā mājīgajā Lapmežciema sporta hallē 3.martā pulcēja 54 dalībniekus, kuri sacentās trīs meistarības grupās. Sacensības noritēja ar novada domes un lapmežciemnieka Andra Žūriņa atbalstu, bet uzvarētājus priecēja SIA Liedags un SIA Playtables dāvātās balvas. 3.grupā ar LGTF reitingu 400+  uzvarēja Kaspars Jaunītis (Lapmežciems). 2.grupā sacentās dalībnieki ar retingu 200+. Šinī grupā pirmo vietu izcīnīja Māris Putnieks (Tukuma GTK). Bet 1. grupā  grupā, kur sacentās dalībnieki ar reitingu 1+, par Engures novada atklātā čempionāta uzvarētāju pārliecinoši, uzvarot visus pretiniekus ar 3:0,  kļuva Rolands Tuls.

 
 
 
 

    Latvijas individuālais čempionāts 2018 noslēdzies. Finālsacensības šoreiz pēc ilgāka pārtraukuma notika Rīgā, 3.-4.martā, Rīgas O.Kalpaka daiļamatu pamatskolas sporta zālē, Skrindu ielā 1. Par lielo skatītāju interesi liecināja pilnībā piepildītās tribīnes. Par Latvijas čempioni sieviešu vienspēlēs, priekš daudziem negaidīti kļuva talantīgā, četrpatsmitgadīgā Sabina Musajeva, kura finālā, ļoti sīvā cīņā ar rezultātu 4:3 (11:9, 12:10, 6:11, 7:11, 11:3, 11:13, 13:11) uzvarēja Baibu Bogdanovu. Gribam atgādināt, ka nopietnu pieteikumu uz labu rezultātu šī gada čempionātā Sabina jau veica Rīgas domes kausa izcīņas sacensībās jauniešiem 2018, kurās savā vecuma grupā izcīnīja čempiones titulu. Vīriešu vienspēlēs par čempionu otro gadu pēc kārtas kļuva Artūrs Reinholds, kurš finālā ar rezultātu 4:1 (11:9, 7:11, 11:8, 11:9, 11:6) pieveica Oļegu Kartuzovu. Lielākā šī čempionāta vilšanās šoreiz bija daudzkārtējais Latvijas čempions Sandijs Vasiļjevs, kurš netika labāko astotniekā un traumas dēļ bija spiests izstāties no sacensībām. 

 11.februārī, Salaspilī, Salaspils
novada pašvaldības iestādē „Salaspils sporta nams”, Smilšu ielā 
 
 
 
 

  Starptautiskās sacensības galda tenisā jauniešiem “Rīgas domes kausa izcīņa” 2018, kas noritēja O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolas sporta hallē no 23.-25.02.2018, ir noslēgušās. Lielāko panākumu šajās startauptiskajās jauniešu sacensībās izcīnīja mūsu Sabīne Musajeva, kura 24. februārī kļuva par uzvarētāju meitenēm, dz. 2003.g. un jaunākas. Jāatzīmē, ka līdz ar šo, pirmo reizi kausu izcīnīja sportiste no Latvijas. Apsveicam!

mūsu Sabīni Musajevu, kura 24. februārī Rīgas domes kausa izcīņā galda tenisā kļuva par uzvarētāju meitenēm, dz. 2003.g. un jaunākas. Pirmo reizi kausu izcīnīja sportiste no Latvijas!
 
 
 
 

   Sestdien, 24. februārī tika aizvadīts pirmais no diviem Salaspils GTK 2017/2018 čempionāta galda tenisā posmiem. Pavisam sacensībās piedalījās 62 dalībnieki. Par uzvarētāju kļuva pašreizējais Latvijas čempions Artūrs Reinholds. Labākās sievietes balvu izcīnīja Baiba Bogdanova, Labākais veterāns (40+ gadi) jau iepriekš pieminētais Antti Luigemaa no Igaunijas, labākais jaunietis/-te (2002. gads vai jaunāks) Alina Jagnenkova no Igaunijas, labākais 200+ reitinga grupā Aleksandrs Ivanovs (Salaspils GTK) un labākais 400+ reitinga grupā Jevgenijs Gorjačko.

 
 
 
 

   Piektdien, 16.februārī Salaspils sporta namā notika LR Iekšlietu ministrijas 2018.gada Spartakiādes sacensības galda tenisā. Sievietēm tāpat kā 2016.gadā un 2017.gadā nepārspēta bija Valsts policijas koledžas sporta katedras docente, pulkvežleitnante Aldona Homiča. Vīriešiem pirmajā vietā Valsts robežsardzes pārstāvis Vjačeslavs Gedroics. Veterāniem uzvarētāja laurus plūca LR Iekšlietu ministrijas apvienotās komandas pārstāvis Rolands Tuls. Komandu vērtējumā pirmā vieta Valsts robežsardzei.

 
 
 
1 ...     3     4     5     6     7     ... 95    
 
 iepriekšējā     nākošā 

___________________

Latvijas Reitingi

___________________

___________________

VIDEO KANĀLI