Apskati

 
 

   1.februārī, Ķeguma novada Birzgales sporta zālē norisinājās Latvijas 2019./2020.gada sezonas jaunatnes STIGA kausa izcīņas IV kārtas sacensības galda tenisā jauniešiem. Sacensībās kopā piedalījās 43 jaunie galda tenisisti. Šoreiz zēniem 1. vietu vecākajā grupā ieguva Reinis Rozentāls (BJSS "Dartija"), bet meitenēm 1.vietā vecākā grupā (2007.-2008.g.dz.) Franciska Liniņa (Preiļu BJSS). Jaunākajā grupā (2009. dz.g. un jaunāki) zēniem 1. vieta - Trokša Rinalds (Preiļu BJSS), bet meitenēm pirmajā vietā - Kučinska Elīza (Bauskas BJSS). Apsveicam uzvarētājus!

   Paldies visiem, kuri atbrauca un piedalījās! Tiekamies sacensību V kārtā, kas notiks 2020.gada 7. martā, Salaspilī, Salaspils Sporta Namā, Smilšu ielā 1.

 
 
 
 

   Jau pēc nedēļas, 2020.gada 8.-9.februārī Šveices pilsētā Montrē notiks Europe Top 16 sacensības "CCB 2020 ITTF Europe Top-16 Cup". Mūsu tiesnese Sanita Sveile ir viena no 5 ārzemju tiesnešiem, kura tiesās šajās presitžajās sacensībās!

 
 
 
 
Latvijas Galda tenisa federācija paziņo, ka trešdien, 2020.gada 7.janvārī, 31 gadu vecumā devās mūžībā Viktors Širokijs. Ilggadējs Latvijas Republikas jaunatnes un vīriešu izlases dalībnieks, Baltijas valstu čempions vīriešu vienspēlēs, vairrākkārtējs LR čempionātu uzvarētājs vīriešu dubultspelēs, Viktors pēdējos gadus dzīvoja un strādāja par treneri Vācijā, uzturot ciešus kontaktus un palīdzot LGTF un izlašu spēlētājiem.
Dziļi skumstam un izsakām līdzjūtību piederīgajiem un draugiem sakarā ar lielo zaudējumu.

   Latvijas Galda tenisa federācija paziņo, ka trešdien, 2020.gada 7.janvārī, 31 gadu vecumā devās mūžībā Viktors Širokijs. Ilggadējs Latvijas Republikas jaunatnes un vīriešu izlases dalībnieks, Baltijas valstu čempions vīriešu vienspēlēs, vairākkārtējs Latvijas čempionātu uzvarētājs vīriešu dubultspēlēs, Viktors pēdējos gadus dzīvoja un strādāja par treneri Vācijā, uzturot ciešus kontaktus un palīdzot LGTF un izlašu spēlētājiem.
   Dziļi skumstam un izsakām līdzjūtību piederīgajiem un draugiem sakarā ar lielo zaudējumu.

 
 
 
 

  11.-12.janvārī skatieties galda tenisa video tiešraides. 12.janvārī skatieties Galdateniss.lv Livestream video tiešraides, no plkst. 10:00. -  Skatieties arī Galdateniss.lv YouTube kanālu un Facebook Live, kur varēsiet redzēt sieviešu augstākās līgas spēles, kā arī vīriešu augstākās spēles (Laiki var atšķirties!). 

 
 
 
 

   V.G.ALEF atklātā individuālā 2019.gada čempionāta III kārtā 21.decembrī Daugavpilī sacentās 30 dalībnieki. Bija aicināti viesi arī no Lietuvas un Baltkrievijas. Par III posma uzvarētāju kļuva 2003.gadā dzimušais Egor Hanebny, aiz sevis atstājot daugavpilieti, kluba V.G.Alef pārstāvi Juriju Šmagru. Trešajā vietā Lietuvas pārstāvis Mindaugas Šedys. Grupā 40+ par uzvarētāju kļuva Arūnas Petruškevičius no Lietuvas, grupā 50+ uzvarēja Anrijs Bergs (Salaspils GTK), grupā 60+ par kopvērtējuma uzvarētāju kļuva Juris Siliņš, savukārt Senioriem 70+ labākais - Ivans Dvorņikovs.

 
 
 
1 ...     3     4     5     6     7     ... 112    
 
 iepriekšējā     nākošā 

 

___________________

VIDEO KANĀLI


___________________

ITTF DOKUMENTI

____________________