Apskati

 
 

  Dānijas pilsētā Aalborgā no 30.jūlija līdz 4.augustam notika Starptautiskās Jaunatnes Spēles 2019. Rīgu pārstāvēja sportisti no Sporta skolas “Arkādija”, Rīgas 3.bērnu un jaunatnes sporta skolas un Sporta kluba “Delfīns”. Galvaspilsētas sportisti startēja šādos sporta vedos: paukošana, vieglatlētika, galda teniss un peldēšana. Rīgu pārstāvēja sportisti no Sporta skolas “Arkādija”, Rīgas 3.bērnu un jaunatnes sporta skolas un Sporta kluba “Delfīns”. Sportisti startēja šādos sporta vedos: paukošana, vieglatlētika, galda teniss un peldēšana. Galda tenisā Jauniešu vienspēlēs nepārspēts palika mūsu Daniels Kogans, kā arī par čempioni kļuva rīdziniece Sabina Musajeva. Apsveicam ar teicamiem panākumiem!

 
 
 
 

   Kā jau katru gadu, Kuldīgas pilsētas svētku laikā norisinās galda tenisa turnīrs „Baltā bumbiņa”. Jauniešiem kopējā turnīrā uzvaru izcīnīja viešņa no Bauskas – Daniela Kučinska. Pa vecuma grupām uzvarētāji : Daniela Kučinska, Elīza Kučinska ( abas no Bauskas BJSS), Henrijs Purviņš, Roberts Šliters un Dāvis Avdjukevičs (visi trīs Kuldīgas NSS). Pieaugušo Komandu (pāru) turnīrā par uzvarētājiem kļuva : 1.vieta - Briļ (RUS)/ Tolkačevs (LAT), otrā vietā -  Piščuk/Gayev (RUS), un trešo vietu ļoti spraigā cīņā izcīnīja latviešu duets - Daniels Kogans (Rīga)/ Eduards Spāģis (Liepāja).

 
 
 
 

   No 12.-14.jūlijam, Rīgā, tenisa klubā "ENRI", Stirnu ielā 34a norisinājās prestižās raketlona sacensības IWT "Victor Racketlon Series" Latvian Open 2019.

 
 
 
 

   15.jūnijā Dobeles sporta skolas zālē pulcējās galda tenisisti no Dobeles novada, Rīgas, Cēsīm, Smiltenes, Jūrmalas, Jelgavas, Saldus, kā arī viesi no Lietuvas un Baltkrievijas, lai sacenstos tradicionālajā Viļa Gūtmaņa piemiņas kausa izcīņā 2019. Par turnīra čempioni kļuva Ina Jozepsone. Novada vērtējumā 1.v.  Guntis Krivods, 2.v. Kaspars Tabors, 3.v. Sergejs Šikovs. Bet sieviešu konkurencē labākās Ina Jozepsone,  Skaidrīte Zāģere un Daina Ročāne. Savukārt dubultspēlēs uzvarēja Skaidrīte Zāģere un Nikolajs Golubevs, 2.v. Guntis Krivods un Uģis Plikgalvis, bet 3.v. Ina Jozepsone un Daina Ročāne.

 
 
 
 
  Noskaidroti priekšsacīkšu pirmo trīs vietu ieguvēji, kuri kvalificējušies finālsacensībām. Vīriešiem: Maskaļonoks Aleksandrs (Salaspils GTK)Vasiļjevs Deniss (Rēzeknes BJSS)Eihmans Gints (Salaspils GTK)
Maskaļonoks Aleksandrs (Salaspils GTK), Vasiļjevs Deniss (Rēzeknes BJSS), Eihmans Gints (Salaspils GTK), sievietēm: Baltute Ilva (Salaspils GTK), Sveile Sanita (RTU), Zeltiņa Liāna (Rēzeknes nov. BJSS). Kā arī Finālsacensībās automātiski tiek pielaisti 7 labākie spēlētāji pēc vīriešu un sieviešu reitinga uz 2019.gada 1.maiju.

   Rīgā noslēgušās prestižās sacensības Baltais Latvijas Top 10 - 2019, kurās piedalījās daudzi augstas raudzes galda tenisisti. Sievietām uzvaras laurus plūca Baiba Bogdanova, 2.v. Viktorija Majorova,  bet 3.v. Ina Jozepsone. Savukārt vīriešiem uzvaru svinēja Oļegs Kartuzovs, 2.v. Aleksandrs Maskaļonoks, bet 3.v. Daniels Kogans. Jaunietēm uzvaras laurus plūca Viktorija Poriņa, 2.v. Terēza Tabea Druviņa, bet 3.v. Rēzija Meļķe. Savukārt jauniešiem uzvaru svinēja Haralds Fjodorovs, 2.v. Pēteris Ēriks Sudrabiņš, bet 3.v. Marts Tomass Valts. Apsveicam uzvarētājus! 

 
 
 
1 ...     3     4     5     6     7     ... 108    
 
 iepriekšējā     nākošā 

 

___________________

VIDEO KANĀLI


___________________

ITTF DOKUMENTI

____________________