Apskati

 
 
Liebherr 2019 ITTF Pasaules galda tenisa čempionāta laikā ar mūsu spēlētājiem Sabinu Musajevu un Danielu Koganu tika parakstīti personalizēti līgumi
par atbalstu no STAG kompānijas puses, kas ļaus mūsu spēlētājiem turpmāk piedalīties STAG kompānijas projektos un izmantot treniņu iespējas, tai
skaitā nesen atvērtajā centrā Itālijas pilsētā Formia.

   Liebherr 2019 ITTF Pasaules galda tenisa čempionāta laikā ar mūsu spēlētājiem Sabinu Musajevu un Danielu Koganu tika parakstīti personalizēti līgumi par atbalstu no STAG kompānijas puses, kas ļaus mūsu spēlētājiem turpmāk piedalīties STAG kompānijas projektos un izmantot treniņu iespējas, tai skaitā nesen atvērtajā centrā Itālijas pilsētā Formia.

 
 
 
 
Jau rīt, 21. aprīlī, Latvijas vīriešu un sieviešu izlases uzsāks dalību Pasaules 2019. gada čempionātā galda tenisā (Liebherr 2019 ITTF World Championships),
kas norisināsies no 21.-28. aprīlim, Budapeštā, Ungārijā. Tā kā čempionātā piedalīsies labākie galda tenisisti no visas pasaules, priecāsimies par katru mūsu
galda tenisistu uzvaru. Turēsim īkšķus par mūsējiem!

   Jau rīt, 21. aprīlī, Latvijas vīriešu un sieviešu izlase uzsāks dalību Pasaules 2019. gada čempionātā galda tenisā (Liebherr 2019 ITTF World Championships), kas norisināsies no 21.-28. aprīlim, Budapeštā, Ungārijā. Vīriešu izlases sastāvs: Artūrs Reinholds, Oļegs Kartuzovs, Dainis Reinholds, sieviešu izlases sastāvs - Natālija Kļimanova, Inta Zdanovska, Sabina Musajeva. Tā kā čempionātā piedalīsies labākie galda tenisisti no visas pasaules, priecāsimies par katru Latvijas galda tenisistu uzvaru un turēsim īkšķus par mūsējiem!

 
 
 
 

 

6.aprīlis, visā pasaulē, galda tenisa cienītājiem bija ļoti īpašs un neaizmirstams. Pasaules galda tenisa dienu atzīmēja 107 valstīs un kopumā bija 892 pasākumi.
 
   Prieks, ka pie mums, Latvijā, šogad tā pa īstam izdevās “iekustināt” šo  pasākumu un, iespējams, tas nākotnē kļūs vēl apjomīgāks un šī diena būs tradīcija ikvienā vietā, kur pazīst un nodarbojas ar galda tenisu. Latvijā notika vairāki aizraujoši pasākumi un šo dienu atzīmēja Rīgā – BJC “Laimīte” un GTK Namejs, Ķekavā, Pilsrundālē, Skrundā un Liepājā. Liels paldies jums, svētku organizētājiem un svinētājiem, par atsaucību un kopīgi radīto brīnišķīgo sajūtu. Tā turpināt!

   6.aprīlis, visā pasaulē, galda tenisa cienītājiem bija ļoti īpašs un neaizmirstams. Pasaules galda tenisa dienu atzīmēja 107 valstīs un kopumā bija 892 pasākumi. Prieks, ka pie mums, Latvijā, šogad tā pa īstam izdevās “iekustināt” šo  pasākumu un, iespējams, tas nākotnē kļūs vēl apjomīgāks un šī diena būs tradīcija ikvienā vietā, kur pazīst un nodarbojas ar galda tenisu. Latvijā notika vairāki aizraujoši pasākumi un šo dienu atzīmēja Rīgā – BJC “Laimīte” un GTK Namejs, Ķekavā, Pilsrundālē, Skrundā un Liepājā. Liels paldies jums, svētku organizētājiem un svinētājiem, par atsaucību un kopīgi radīto brīnišķīgo sajūtu. Tā turpināt!

 
 
 
 

   6.-7. aprīlī Preiļos tika noskaidroti uzvarētāji Latvijas 2019.gada jaunatnes meistarsacīkstēs galda tenisā “A” grupā (2001.gadā dzimušiem un jaunākiem). Par čempioni meiteņu vienspēlēs tika kronēta Sabina Musajeva, bet Daniels Kogans izpelnījās čempiona godu zēnu vienspēlēs. Meiteņu dubultspēlēs par čempionēm kļuva Sabina Musajeva un Diāna Afanasjeva, bet zēnu dubultspēlēs labākie Markuss Sīlis un Deniss Vasiļjevs. Savukārt jauktajās dubultspēlēs čempionu titulu ieguva Sabina Musajeva un Daniels Kogans. Apsveicam sacensību uzvarētājus!

 
 
 
 
31.martā Miinnesundhallen notika noslēdzošais posms Norvēģijas komandu čempionāta 3.divīzijā grupā B, kluba Kobra BTK komanda sastāvā spēlēja mūsu Daniels Kogans un Gundars Rūsis. Komanda ierindojās 2.vietā, bet Danielam nedaudz pietrūka, lai saņemtu labākā spēlētāja blavu. Nezaudējot nevienā spēlē viņam tomēr pietrūka kopējā spēļu skaita. 
   Savukārt 3.divīzijā grupā A par labāko spēlētāju tika atzīta mūsu Laura Krūmiņa. Tas diemžēl nepalīdzēja viņas pārstāvētajam klubam KLEMETSRUD IL, kas sezonu noslēdza sestajā vietā.
pietrūka kopējā spēļu skaita. 

   31.martā Miinnesundhallen notika noslēdzošais posms Norvēģijas komandu čempionāta 3.divīzijā grupā B, kluba Kobra BTK komandas sastāvā spēlēja mūsu Daniels Kogans un Gundars Rūsis. Komanda ierindojās 2.vietā, bet Danielam nedaudz pietrūka, lai saņemtu labākā spēlētāja balvu. Nezaudējot nevienā spēlē viņam tomēr pietrūka kopējā spēļu skaita. Savukārt 3.divīzijā grupā A par labāko spēlētāju tika atzīta mūsu Laura Krūmiņa. Tas diemžēl nepalīdzēja viņas pārstāvētajam klubam KLEMETSRUD IL, kas sezonu noslēdza sestajā vietā.pietrūka kopējā spēļu skaita. 

 
 
 
1 ...     3     4     5     6     7     ... 105    
 
 iepriekšējā     nākošā 

 

___________________

VIDEO KANĀLI


____________________