Apskati

 
 
Sabina Musajeva un Daniels Kogans izcīnīja medaļas starptautiskajās jauniešu galda tenisa sacensībās “Rīgas domes kausa izcīņa 2019”, kas norisinājās no 15. līdz 17.februārim Rīgā, pulcējot vairāk kā 400 spēlētājus no 13 valstīm. 
   Prestižajās sacensībās kopvērtējumā uzvaras laurus plūca Ukrainas valsts izlases pārstāvji, otrajā vietā atstājot Polijas Varmijas-Mazūrijas vojevodistes komandu, un trešajā – Baltkrievijas pilsētas Grodno spēlētājus.
   2007.gadā dzimušiem un jaunākiem sportistiem pirmo vietu izcīnīja Polijas pārstāvis Artur Gromek un Ukrainas pārstāve Olha Ponko. Savukārt grupā, kurā startēja 2004.-2006.gadā dzimušie galda tenisisti, uzvaras ieguva Baltkrievijas pārstāvis Viačaslau Belakon un Ukrainas pārstāve Oļena Pentjuk.Savukārt 2001.-2003. gadā dzimušiem uzvaras laurus guva Krievijas pārstāvis Timofeev Nikita un Lietuvas pārstāve Ščiglaitė Kornelija

 Sabina Musajeva un Daniels Kogans izcīna medaļas starptautiskajās jauniešu galda tenisa sacensībās “Rīgas domes kausa izcīņa 2019”, kas norisinājās no 15. līdz 17.februārim Rīgā, pulcējot vairāk kā 400 spēlētājus no 13 valstīm. 
   Prestižajās sacensībās kopvērtējumā uzvaras laurus plūca Ukrainas valsts izlases pārstāvji, otrajā vietā atstājot Polijas Varmijas-Mazūrijas vojevodistes komandu, un trešajā – Baltkrievijas pilsētas Grodno spēlētājus.
   2007.gadā dzimušiem un jaunākiem sportistiem pirmo vietu izcīnīja Polijas pārstāvis Artur Gromek un Ukrainas pārstāve Olha Ponko. Savukārt grupā, kurā startēja 2004.-2006.gadā dzimušie galda tenisisti, uzvaras ieguva Baltkrievijas pārstāvis Viačaslau Belakon un Ukrainas pārstāve Oļena Pentjuk.Savukārt 2001.-2003. gadā dzimušiem uzvaras laurus guva Krievijas pārstāvis Nikita Timofeev un Lietuvas pārstāve Kornelija Ščiglaitė. 

 
 
 
 
12.-13.janvārī Liepājas Olimpiskā centrā tika noskaidroti uzvarētāji Latvijas 2019.g. jaunatnes meistarsacīkstēs galda tenisā “C” grupā (2006.gadā dzimušiem un jaunākiem). Par meiteņu čempioni vienspēlēs
tika kronēta Franciska Liniņa, bet Artūrs Spalis izpelnījās čempiona godu zēnu vienspēlēs. Meiteņu dubultspēlēs par čempionēm kļuva Nellija Afanasjeva un Franciska Liniņa, bet zēnu dunultspēlēs
labākie Artūrs Spalis un Haralds Fjodorovs. Savukārt jauktajās dubultspēlēs čempionu titulu ieguva Haralds Fjodorovs un Nellija Afanasjeva. Apsveicam sacensību uzvarētājus!

   12.-13.janvārī Liepājas Olimpiskajā centrā tika noskaidroti uzvarētāji Latvijas 2019.gada jaunatnes meistarsacīkstēs galda tenisā “C” grupā (2006.gadā dzimušiem un jaunākiem). Par čempioni meiteņu vienspēlēs tika kronēta Franciska Liniņa, bet Artūrs Spalis izpelnījās čempiona godu zēnu vienspēlēs. Meiteņu dubultspēlēs par čempionēm kļuva Nellija Afanasjeva un Franciska Liniņa, bet zēnu dubultspēlēs labākie Artūrs Spalis un Haralds Fjodorovs. Savukārt jauktajās dubultspēlēs čempionu titulu ieguva Haralds Fjodorovs un Nellija Afanasjeva. Apsveicam sacensību uzvarētājus!

 
 
 
 
Sestdien 5.janvārī Alojā Mazās balvas izcīņas 2.kārtā sacentās 33 galda tenisisti no Alojas, Rīgas, Gulbenes,
Alūksnes, Cēsīm, kā arī Igaunijas sportisti no Valgas un Pērnavas.
Šoreiz par pārsteigumu parūpējās valmierietis Guntis Lezdiņš,kurš spēcīgā konkurencē iekļuva pusfinālā, kur 
gan zaudēja daudz jaunākam  mazsalacietim Mārtiņam Svīķim, taču spēlē par 3.vietu 60+veterānu  duelī ar 3:2
pārspēja smiltenieti Juri Siliņu.
Finālā Anntti Luigemaa aizraujošā spēlē ar 3:1 pārspēja Mārtiņu Svīķi.

   Sestdien 5.janvārī Alojā Mazās balvas izcīņas 2.kārtā sacentās 33 galda tenisisti no Alojas, Rīgas, Gulbenes, Alūksnes, Cēsīm, kā arī Igaunijas sportisti no Valgas un Pērnavas. Šoreiz par pārsteigumu parūpējās valmierietis Guntis Lezdiņš, kurš spēcīgā konkurencē iekļuva pusfinālā, kur gan zaudēja daudz jaunākam  mazsalacietim Mārtiņam Svīķim, taču spēlē par 3.vietu 60+veterānu  duelī ar 3:2 pārspēja smiltenieti Juri Siliņu. Finālā Anntti Luigemaa aizraujošā spēlē ar 3:1 pārspēja Mārtiņu Svīķi.

 
 
 
 

   SIA Nord līzings atklātajās Ziemassvētku reitinga sacensībās galda tenisā 2018, kas notika 26. decembrī, otrajos Ziemassvētkos, 1++ reit. grupā par uzvarētāju kļuva šī gada Latvijas čempions Artūrs Reinholds (Latvijas US). Reit.grupā no 121 - 250 par uzvarētāju nedaudz negaidīti kļuva Jurijs Žukovs (Latvijas US). Reit.grupā no  251 – 400, iIlgi neredzētais, pirmajā vietā Normunds Baranovskis. Bet reit.grupā 401 un lielāks, kā arī kuri nav reitingā par uzvarētāju kļuva Ervīns Bērziņš. Apsveicam uzvarētājus!

 
 
 
 

   23. decembrī Aizkraukles novada sporta hallē norisinājās Latvijas 2018./2019.gada sezonas jaunatnes STIGA kausa izcīņas II kārtas sacensības galda tenisā jauniešiem. Uz kurām bija ieradušies 59 jaunie galda tenisisti no Latvijas un Lietuvas. Jaunie sportisti sacentās par firmas  "STIGA" dāvātām balvām. Vecuma grupā (2001-2006.dz.g.) šoreiz zēniem 1.vietu ieguva mūsu Daniels Kogans, bet meitenēm 1.vietā Stankevičiūtė Medeinė (Lietuva). Savukārt jaunākajā grupā (2007.dz.g. un jaunāki) šoreiz zēniem 1. vietu ieguva Janēvics Valters (GTK Namejs), bet meitenēm 1.vietā Morkunaite Smilte (Lietuva).  Paldies visiem, kuri atbrauca un piedalījās! Tiekamies Sacensību III kārtā, kas notiks 30. martā, Salaspilī.

 
 
 
1 ...     3     4     5     6     7     ... 103    
 
 iepriekšējā     nākošā 

 

___________________

VIDEO KANĀLI


____________________