Apskati

 
 

   Matīss Burģis pārstāvot klubu TTC WIL kļuvis par trīskāršo Šveices čempionu! Apsveicam!

 
 
 
 

   Rīgas O.Kalpaka Tautas daiļamata pamatskolā noskaidroti “D” grupas (2007.g. un jaunāki) meistarsacīkšu godalgoto vietu ieguvēji. Pēc vairāku gadu pārtraukuma zēnu konkurencē stabilu sniegumu rādīja GTK “Namejs” censoņi, kuri izcīnīja 4  zelta medaļas. Spēles noraudzījās un savējos atbalstīja treneru korpuss Jānis Cīrulis, Kalvis Siljānis un Kirils Jahontovs. Aktīvu dalību ņēma arī ši kluba vecāki, tāpēc arī tas vainagojās ar pārliecinošu sniegumu.

 
 
 
 

   Latvijas Republikas veterāni veiksmīgi startēja Otrā starptautiskajā galda tenisa turnīrā Costa Daurada, kas notika 18.-21.maijā Spānijas pilsētā Salou. Šogad Latviju pārstāvēja tikai Daina Ročāne un Ina Jozepsone. Abas uzvarēja savās vecuma grupās. Ina Jozepsone atkārtoja panākumu arī sieviešu dubultspēlēs kopā ar Svetlanu Skobkinu no Krievijas, kas pārstāv Spānijas klubu Vermouth Miró Reus. Daina Ročāne kopā ar spānieti Romero de Avila izcīnīja bronzas medaļas.

 
 
 
 

  Latvijas Galda tenisa federācijas spēlētāji ar labiem panākumiem piedalījās Pasaules kompāniju spēlēs Francijā, kas notika 24.-27.maijā Francijas pilsētā La Baule. Labākie rezultāti, Jauktajām komandām grupā 40 + 1.vieta - Sandijs Vasiļjevs / Ina Jozepsone / Irina Sakova, kā arī Jauktajām komandām grupā Open (bez vecuma ierobežojuma) 1.vieta - Sandijs Vasiļjevs / Ina Jozepsone / Irina Sakova.

 
 
 
 

   19. maijā Rīgā,  O.Kalpaka Tautas daiļamatu pamatskolas Sporta Hallē norisinājās Latvijas 2017./2018.gada sezonas jaunatnes STIGA kausa izcīņas VI kārtas sacensības galda tenisā jauniešiem. Vecuma grupā 2000-2002.dz.g. zēniem atkārtoti  labākais Eduards Spāģis (Liepājas KSS), un meitenēm 1.vietā arī atkārtoti Diāna Afanasjeva (Preiļu BJSS).Vecuma grupā 2003-2005.dz.g. zēniem šoreiz labākais  Deniss Vasiļjevs (Preiļu BJSS), bet meitenēm 1.vietā  Viktorija Poriņa (Kuldīgas SS). Vecuma grupā 2006. gads un jaunāki zēniem labākais Ervinas Uzialo (Lietuva), bet meitenēm Medeinė Stankevičiūtė (Lietuva).

 
 
 
1 ...     3     4     5     6     7     ... 99    
 
 iepriekšējā     nākošā 

 

___________________

VIDEO KANĀLI


____________________