Apskati

 
 

   Bērnu un jauniešu centrs "Laimīte" (Rīga, Sarkandaugava), ar 8.aprīli, aicina darbā pedagogu vai speciālistu ar augstāko izglītību un apgūtiem pedagoģijas kursiem. Tālrunis informācijai: 67392137.

 
 
 
 

   No 9 līdz 16.martam Salaspils sporta skolas zālē, Līvzemes ielā 22 notika LGTF rīkotā treniņnometne, ko vadīja mums jau pazīstams pieaicināts treneris no Horvātijas - Roman Plese. Nometnē piedalījās 2007. un 2008.gados dzimušie spēlētāji un viņu treneri no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Ukrainas un Moldovas. Latviju šajā treniņnometnē pārstāvēja Valters Janevics, Kirils Terentjevs, Franciska Liniņa un Valērija Kosenko. Kā sparingpartneris nometnē piedalījās arī Artūrs Spalis. Liels paldies par palīdzību mūsu treneriem: Kalvim Siljānim, Baibai Bogdanovai un Anatolijam Isajevam, kā arī atbildīgajam par organizatoriskajiem jautājumiem, trenerim Vadimam Berežkovam. Visiem sportistiem paldies par izturību un novēlam panākumus sacensībās.

 
 
 
 

   Noslēdzies Latvijas 2019. gada individuālais čempionāts galda tenisā, kas norisinājās Saldus, no 2.-3.martam. Par čempionu vīriešu vienspēlēs jau trešo reizi gadu pēc kārtas kļuva Artūrs Reinholds, bet sieviešu vienspēlēs jau 5 reizi uzvaras laurus plūca Natālija Kļimanova. Sieviešu dubultspēlēs par čempionēm tika kronētas Natālija Kļimanova un Ina Jozepsone, bet vīriešu dubultspēlēs par čempioniem kļuva Artūrs Reinholds un Leonīds Maslovs, savukārt jauktajās dubultspēlēs čempionu gods tika Sandijam Vasiļjevam un Intai Zdanovskai. Var droši teikt, ka čempionāta lielākā vilšanās bija mājinieka Sandija Vasiļjeva neiekļūšana vīriešu vienspēļu godalgoto skaitā, un lielākais pārsteigums Daiņa Reinholda 3. vieta vīriešu vienspēlēs. Apsveicam visu uzvarētājus!

 
 
 
 
Sabina Musajeva un Daniels Kogans izcīnīja medaļas starptautiskajās jauniešu galda tenisa sacensībās “Rīgas domes kausa izcīņa 2019”, kas norisinājās no 15. līdz 17.februārim Rīgā, pulcējot vairāk kā 400 spēlētājus no 13 valstīm. 
   Prestižajās sacensībās kopvērtējumā uzvaras laurus plūca Ukrainas valsts izlases pārstāvji, otrajā vietā atstājot Polijas Varmijas-Mazūrijas vojevodistes komandu, un trešajā – Baltkrievijas pilsētas Grodno spēlētājus.
   2007.gadā dzimušiem un jaunākiem sportistiem pirmo vietu izcīnīja Polijas pārstāvis Artur Gromek un Ukrainas pārstāve Olha Ponko. Savukārt grupā, kurā startēja 2004.-2006.gadā dzimušie galda tenisisti, uzvaras ieguva Baltkrievijas pārstāvis Viačaslau Belakon un Ukrainas pārstāve Oļena Pentjuk.Savukārt 2001.-2003. gadā dzimušiem uzvaras laurus guva Krievijas pārstāvis Timofeev Nikita un Lietuvas pārstāve Ščiglaitė Kornelija

 Sabina Musajeva un Daniels Kogans izcīna medaļas starptautiskajās jauniešu galda tenisa sacensībās “Rīgas domes kausa izcīņa 2019”, kas norisinājās no 15. līdz 17.februārim Rīgā, pulcējot vairāk kā 400 spēlētājus no 13 valstīm. 
   Prestižajās sacensībās kopvērtējumā uzvaras laurus plūca Ukrainas valsts izlases pārstāvji, otrajā vietā atstājot Polijas Varmijas-Mazūrijas vojevodistes komandu, un trešajā – Baltkrievijas pilsētas Grodno spēlētājus.
   2007.gadā dzimušiem un jaunākiem sportistiem pirmo vietu izcīnīja Polijas pārstāvis Artur Gromek un Ukrainas pārstāve Olha Ponko. Savukārt grupā, kurā startēja 2004.-2006.gadā dzimušie galda tenisisti, uzvaras ieguva Baltkrievijas pārstāvis Viačaslau Belakon un Ukrainas pārstāve Oļena Pentjuk.Savukārt 2001.-2003. gadā dzimušiem uzvaras laurus guva Krievijas pārstāvis Nikita Timofeev un Lietuvas pārstāve Kornelija Ščiglaitė. 

 
 
 
 
12.-13.janvārī Liepājas Olimpiskā centrā tika noskaidroti uzvarētāji Latvijas 2019.g. jaunatnes meistarsacīkstēs galda tenisā “C” grupā (2006.gadā dzimušiem un jaunākiem). Par meiteņu čempioni vienspēlēs
tika kronēta Franciska Liniņa, bet Artūrs Spalis izpelnījās čempiona godu zēnu vienspēlēs. Meiteņu dubultspēlēs par čempionēm kļuva Nellija Afanasjeva un Franciska Liniņa, bet zēnu dunultspēlēs
labākie Artūrs Spalis un Haralds Fjodorovs. Savukārt jauktajās dubultspēlēs čempionu titulu ieguva Haralds Fjodorovs un Nellija Afanasjeva. Apsveicam sacensību uzvarētājus!

   12.-13.janvārī Liepājas Olimpiskajā centrā tika noskaidroti uzvarētāji Latvijas 2019.gada jaunatnes meistarsacīkstēs galda tenisā “C” grupā (2006.gadā dzimušiem un jaunākiem). Par čempioni meiteņu vienspēlēs tika kronēta Franciska Liniņa, bet Artūrs Spalis izpelnījās čempiona godu zēnu vienspēlēs. Meiteņu dubultspēlēs par čempionēm kļuva Nellija Afanasjeva un Franciska Liniņa, bet zēnu dubultspēlēs labākie Artūrs Spalis un Haralds Fjodorovs. Savukārt jauktajās dubultspēlēs čempionu titulu ieguva Haralds Fjodorovs un Nellija Afanasjeva. Apsveicam sacensību uzvarētājus!

 
 
 
1 ...     4     5     6     7     8     ... 104    
 
 iepriekšējā     nākošā 

 

___________________

VIDEO KANĀLI


____________________