Zināma Latvijas 2017.gada jaunatnes meistarsacīkšu galda tenisā D grupas izcīņas kārtība

13/05/2017

   2017.gada 13.maijā Rīgā, Rīgas O.Kalpaka daiļamatu pamatskolas sporta zālē, Skrindu ielā 1 norisināsies Latvijas 2017.gada jaunatnes meistarsacīkes galda tenisā D grupā. Izcīņas kārtība: Gan zēni, gan meitenes tiks sadalīti 4 apakšgrupās. Spēlētāji, kuri ir apakšgrupā no viena kluba, izspēlēs savstarpējās spēles pēc iespējas ātrāk. Spēle starp 2-3 numuriem apakšgrupā notiks pēdējā kārtā. 1.-2.vietas ieguvēji apakšgrupās cīnīsies par 1.-8.vietu finālā (vienmīnusa sistēma), trešo vietu ieguvēji par 9.-12.vietu (arī vienmīnusa sistēma), ceturto vietu ieguvēji par 13.-16.vietu utt.

   Finālposmā par 1.-8.vietu zēniem un meitenēm augstākā vieta starp pirmo vietu ieguvējiem apakšgrupās pēc LGTF reitinga, tiek ierakstīta uz Nr.1 (augšā), 2.vieta – uz Nr.2 (apakšā). 3.-4.vieta pēc LGTF reitinga tiek lozēta uz Nr.3 (apakšā) un Nr.4 (augšā). Otro vietu ieguvēji apakšgrupās tiek lozēti uz Nr. 5,6,7 un 8, ievērojot, ka spēlētāji no vienas apakšgrupas tiek izlozēti tīkla pretējās pusēs.

   Finālsposmā, par pārējām vietām, ar pirmo numuru (augšā) tiek ierakstīts spēlētājs ar lielāko reitingu, nākamā vieta reitingā tiek ierakstīta uz Nr.2 (apakšā). 3.-4.vieta pēc LGTF reitinga tiek lozēta uz Nr.3 (apakšā) un Nr.4 (augšā).

Pārējais saskaņā ar sacensību Nolikumu.

Informē Ina Jozepsone

Pievienotie dokumenti:

Seko Galdateniss.lv arī TWITTER, FACEBOOK, YouTube un Draugiem.lv!

׀   www.playtables.lv-Galda teniss  ׀  www.pingpongshop.lv  ׀

 
← atpakaļ

   I n v e n t ā r s   p r o f i e m   

 

___________________

VIDEO KANĀLI


___________________

ITTF DOKUMENTI

____________________