Alojā noslēgusies Mazās Balvas VII sezona galda tenisā

06/04/2015

Lieldienu noskaņā sestdien Alojā tika aizvadīta jau VII Mazās Balvas izcīņas pēdējā, izšķirošā kārta, kurā tika noskaidroti šī turnīra kopvērtējuma uzvarētāji. Sešās aizvadītajās kārtās piedalījušies pavisam 114 spēlētāji no dažādiem Latvijas reģioniem, kā arī dažādu līmeņu galda tenisisti no Igaunijas un Lietuvas. Pēdējos gados turnīra meistarības līmenis ir krietni audzis, tāpēc, iespējams, pēdējās kārtās dalībnieku skaits nav ļoti liels, taču spēles joprojām ir spraigas un interesantas gan par pirmajām, gan arī par pārējām vietām turnīra tabulā.

Pirms pēdējā posma neviens vēl nevarēja būt drošs par savu vietu kopvērtējuma tabulā, tāpēc sava meistarība bija jāpierāda arī pēdējā turnīrā. Turnīru intriģējošāku padarīja arī Latvijas reitinga Nr.2 Artūra Reinholda, kā arī lietuvieša Romualda Franckaiša (jun.) piedalīšanās, kas solīja negaidītus pavērsienus sacensību norisē. Īpašu sensāciju gan nesagaidījām, tiesa, finālā Artūrs ne bez pūlēm (atrodoties iedzinējos ar 1:2) tomēr pārspēja kopvērtējuma līderi un arī uzvarētāju Māri Ķudu ar 3:2. Šīs spēles video iespējams arī noskatīties tiem, kas nebija Alojā. (Paldies www.galdateniss.lv).

Spēlē par trešo vietu Emīls Lutinskis no Preiļiem pārspēja Alojas kluba līderi Jāni Svīķi un pelnīti izcīnīja kopvērtējuma otro vietu. Jānim šajā sezonā 3.vieta. Veterānu kopvērtējuma uzvarētājs izšķīrās savstarpējā spēlē starp daudzkārtējo laureātu Juri Siliņu un Antti Luigemaa no Pērnavas. Emocijām bagātā spēlē ar 3:1 uzvarēja un kopvērtējuma veterāna balvu ieguva Antti Luigemaa.