Par Latvijas 2015.gada jaunatnes meistarsacīkstēm galda tenisā A grupā
Rīgā, 4.aprīlī norisinājās Latvijas jaunatnes meistarsacīkstes galda tenisā A grupā (1997.gadā dzimušie un jaunāki). Par čempioniem kļuva Inga Birzniece (Kuldīgas novada BJSS), finālā pārspējot Latvijas 2015. gada individuālā čemionāta bronzas medaļnieci Viktoriju Majorovu (Rīgas 3.BJSS) un Mihails Balonuškovs (GTK Namejs), kurš finālā ar rezultātu 3:0 pārspēja savu kluba biedru Andreju Čemirtanu.
Zēni
Izcīnītā vieta | Uzvārds, Vārds |
1 | Mihails Balonuškovs, GTK Namejs, treneris Artūrs Reinholds. |
2 | Andrejs Čemirtans, GTK Namejs, treneris Artūrs Reinholds. |
3/4 | Rūdolfs Bergmanis, Rīgas 3.BJSS, trenere Olga Kartuzova Kristaps Gebauers, Kuldīgas novada SS, treneris Leonīds Temjaševs. |
ZĒNI
Izcīnītā vieta |
Uzvārds, vārds |
1 |
Mihails Balonuškovs, GTK Namejs, treneris Artūrs Reinholds |
2 |
Andrejs Čemirtans, GTK Namejs, treneris Artūrs Reinholds |
3-4 |
Rūdolfs Bergmanis, Rīgas 3.BJSS, trenere Olga Kartuzova Kristaps Gebauers, Kuldīgas novada SS, treneris Leonīds Temjaševs |
MEITENES
Izcīnītā vieta |
Uzvārds, vārds |
1 |
Inga Birzniece, Kuldīgas novada SS, treneris Leonīds Temjaševs |
2 |
Viktorija Majorova, Rīgas 3.BJSS, trenere Olga Kartuzova |
3-4 |
Sabina Musajeva, Rīgas 3.BJSS, treneri Lidija Kalniņa (pirmā trenere) un Olga Kartuzova Karīna Gailiša, Bauskas BJSS, treneris Modris Indriksons |
ZĒNU DUBULTSPĒLES
Izcīnītā vieta |
Uzvārds, vārds |
1 |
Vladimirs Farbtuhs/Andrejs Čemirtans, abi GTK Namejs, treneris Artūrs Reinholds |
2 |
Kristaps Gebauers/Mārtiņš Kuršinskis, abi Kuldīgas novada SS, treneris Leonīds Temjaševs |
3-4 |
Mihails Balonuškovs/Maksims Garaba, abi GTK Namejs, treneris Artūrs Reinholds Pēteris Petrēvics, Liepājas KSS, trenere Rasma Freiberga/Aris Incenbergs, Kuldīgas novada SS, treneris Leonīds Temjaševs |
MEITEŅU DUBULTSPĒLES
Izcīnītā vieta |
Uzvārds, vārds |
1 |
Inga Birzniece/Karīna Gailiša |
2 |
Sabina Musajeva/Viktorija Majorova |
3-4 |
Samanta Maurina, Rīgas 3.BJSS, trenere Olga Kartuzova /Anna Markova, Iecavas novada SS „Dartija” Liāna Zeltiņa, Rebirs sports, treneris Bruno Losāns/Ilva Baltute, Liepājas RSS, trenere Daiga Gabrūna |
JAUKTĀS DUBULTSPĒLES
Izcīnītā vieta |
Uzvārds, vārds |
1 |
Viktorija Majorova/Mihails Balonuškovs |
2 |
Liāna Zeltiņa/Andrejs Čemirtans |
3-4 |
Sabina Musajeva/Aleksey Kuznetsov, Rīgas 3.BJSS Inga Birzniece/Kristaps Gebauers |
Meitenes
Izcīnītā vieta | Uzvārds, Vārds |
1 | Inga Birzniece, Kuldīgas novada SS, treneris Leonīds Temjaševs. |
2 | Viktorija Majorova, Rīgas 3.BJSS, trenere Olga Kartuzova. |
3/4 | Sabina Musajeva, Rīgas 3.BJSS, treneri Lidija Kalniņa (pirmā trenere) un Olga Kartuzova. Karīna Gailiša, Bauskas BJSS, treneris Modris Indriksons. |
Zēnu dubultspēles
Izcīnītā vieta | Uzvārds, Vārds |
1 | Vladimirs Farbtuhs / Andrejs Čemirtans, abi GTK Namejs, treneris Artūrs Reinholds. |
2 | Kristaps Gebauers / Mārtiņš Kuršinskis, abi Kuldīgas novada SS, treneris Leonīds Temjaševs. |
3/4 | Mihails Balonuškovs / Maksims Garaba, abi GTK Namejs, treneris Artūrs Reinholds. Pēteris Petrēvics, Liepājas KSS, trenere Rasma Freiberga / Aris Incenbergs, Kuldīgas novada SS, treneris Leonīds Temjaševs. |
Meiteņu dubultspēles
Izcīnītā vieta | Uzvārds, Vārds |
1 | Inga Birzniece / Karīna Gailiša. |
2 | Sabina Musajeva / Viktorija Majorova. |
3/4 | Samanta Maurina, Rīgas 3.BJSS, trenere Olga Kartuzova / Anna Markova, Iecavas novada SS „Dartija”. Liāna Zeltiņa, Rebirs sports, treneris Bruno Losāns / Ilva Baltute, Liepājas RSS, trenere Daiga Gabrūna. |
Jauktās dubultspēles
Izcīnītā vieta | Uzvārds, Vārds |
1 | Viktorija Majorova / Mihails Balonuškovs. |
2 | Liāna Zeltiņa / Andrejs Čemirtans. |
3/4 | Sabina Musajeva / Aleksey Kuznetsov, Rīgas 3.BJSS. Inga Birzniece / Kristaps Gebauers. |
Seko Galdateniss.lv arī TWITTER, FACEBOOK, YouTube un Draugiem.lv!
○ www.playtables.lv-Galda teniss ○○○○○ www.pingpongshop.lv ○