Noslēgušās Latvijas 2015.gada junioru meistarsacīkstes galda tenisā

11/10/2015

Šoreiz tiešām droši var teikt, ka pēdējo reizi Krišjāņa Valdemāra ielas 48, Latvijas Universitātes Ķīmijas fakultātes sporta zālē noritēja lielas galda tenisa sacensības. 10.oktobrī noslēgušās Latvijas 2015. gada junioru meistarsacīkstes galda tenisā, kurās juniorēm (1994.g.dz. un jaun.) 1. vietu izcīnīja Viktorija Majorova no Rīgas, bet junioriem pirmais Emīls Lutinskis no Preiļiem. Apsveicam!

Juniorēm - Viktorija Majorova (Rīgas 3. BJSS) / Inga Birzniece (Kuldīgas SS);
Junioriem - Emīls Lutinskis (Preiļu BJSS) / Aleksandrs Maskaļonoks (GTK Namejs);
Jauktajās dubultspēlēs - Rolands Mera (US) / Viktorija Majorova (Rīgas 3. BJSS).

Jāatzīmē, ka jau otro gadu pēc kārtas juniorēm par uzvarētāju kļuva Viktorija Majorova (Rīgas 3. BJSS). Uzslavu pelna arī šo sacensību jaunākie dalībnieki - Sabina Musajeva (Rīgas 3. BJSS) un Valērijs Farbtuhs (GTK Namejs), kuri abi izcīnīja bronzas medaļas!