Noslēgusies Mazās Balvas 9 sezona

05/04/2017

Mazās Balvas 9 sezonas kovērtējuma uzvarētāji, Aloja, 01.04.2017. | Rakstu publicēja Aksels Ambergs.

Sestdien, 1.aprīlī, Alojā ar 5.posma sacensībām noslēdzās tradicionālā turnīra Mazās Balvas izcīņa 9 sezonas sacensības galda tenisā.
Pēdējās divās kārtās tika ieviests jaunums - zibensturnīrs ar cietajām ''smilšpapīra '' raketēm. Pirmais turnīrs tika aizvadīts ar 44+mm
dzeltenām bumbiņām, kas apgrūtināja spēli vairākiem pieredzējušākiem galda tenisa meistariem. Jau pirmajā kārtā neveiksmi piedzīvoja viens
no ''cieto''rakešu speciālistiem Guntis Šenhofs, kurš piekāpās reitinga 527.vietā esošajam Alojas jaunietim Kevinam Bernhardam, otrs
neveiksminieks - fovorīts Juris Siliņš, kurš zaudēja smiltenietim Ilmāram Kauliņam. Vislabāk neierastajiem apstākļiem spēja pielāgoties
Guntis Lezdiņš, kurš finālā pārspēja Kevinu Bernhardu, par trešo vietu Ilmārs Kauliņš pārspēja Vadimu Berežkovu. Pēdējās kārtas sacensības
jau notika ar pierastajām 40+mm bumbiņām. Šoreiz labākais izrādījās Juris Siliņš, kurš finālā pārspēja Ilmāru Kauliņu, bet par trešo vietu
Kevins Bernhards izšķirošajā setā ar 15:14 uzvarēja brāli Alanu Bernhardu. Tikdaudz par šovu.

Sestdien, 1.aprīlī, Alojā ar 5.posma sacensībām noslēdzās tradicionālā turnīra Mazās Balvas izcīņa 9 sezonas sacensības galda tenisā. Pēdējās divās kārtās tika ieviests jaunums - zibensturnīrs ar cietajām ''smilšpapīra '' raketēm. Pirmais turnīrs tika aizvadīts ar 44+mmdzeltenām bumbiņām, kas apgrūtināja spēli vairākiem pieredzējušākiem galda tenisa meistariem. Jau pirmajā kārtā neveiksmi piedzīvoja viensno ''cieto''rakešu speciālistiem Guntis Šenhofs, kurš piekāpās reitinga 527.vietā esošajam Alojas jaunietim Kevinam Bernhardam, otrsneveiksminieks - fovorīts Juris Siliņš, kurš zaudēja smiltenietim Ilmāram Kauliņam. Vislabāk neierastajiem apstākļiem spēja pielāgotiesGuntis Lezdiņš, kurš finālā pārspēja Kevinu Bernhardu, par trešo vietu Ilmārs Kauliņš pārspēja Vadimu Berežkovu. Pēdējās kārtas sacensībasjau notika ar pierastajām 40+mm bumbiņām. Šoreiz labākais izrādījās Juris Siliņš, kurš finālā pārspēja Ilmāru Kauliņu, bet par trešo vietuKevins Bernhards izšķirošajā setā ar 15:14 uzvarēja brāli Alanu Bernhardu. Tikdaudz par šovu.

Mazās Balvas 9 sezonas, 4.kārtas Hardbat turnīra uzvarētāji.

Priekšpēdējā kārtā sacensībās pēc ierastajiem galda tenisa noteikumiem trešajā vietā Andrejs Čemirtans, kurš ar 3:1 pārspēja Reini Kasparānu,bet finālā Gints Eihmans ar 3:1 uzvarēja Rūdolfu Bergmani.

Pēdējā, 5.kārtā par trešo vietu Andrejs Čemirtans uzvarēja Viktoriju Majorovu, tādējādi nodrošinot 1.vietu sezonas kopvērtējumā. Finālā Aleksandrs Maskaļonoks ar 3:1 pieveica Jāni Svīķi. Sezona Alojā noslēgusies, balvas sadalītas, vēl tikai jāpiebilst, ka pēdējās divas kārtas notika uz vienādiem 12 Donic Person 25mm galdiem, par ko bija parūpējies Alojas kluba saimnieks un dvēsele Artis Golubovs. Paldies viņam par to!