Latvijas Republikas veterānu izlasei veiksmīgs starts Starptautiskajā galda tenisa turnīrā Costa Daurada 2017

10/05/2017

Latvijas Republikas veterānu izlase veiksmīgi startēja Starptautiskajā galda tenisa turnīrā Costa Daurada 2017, kas notika 2.-7.maijā Spānijas pilsētā Reusā.

Čempiona titulu vīriešu vienspēlēs vecuma grupā 60+ izcīnīja Juris Siļiņš (Smiltene), vēlāk atkārtojot panākumu arī vīriešu dubultspēlēs šajā vecuma grupā pārī ar Gunti Šēnhofu (Rīga). Guntis Šēnhofs šajā vecuma grupā izcīnīja otro vietu galdarījuma turnīrā.

Sudraba medaļas savās vecuma grupās Dainai Ročānei (Cēsis) un Aldonai Homičai (Jēkabpils), bet bronzas Inai Jozepsonei un Verai Eriksonei (Dobele). Ina Jozepsone un Aldona Homiča izcīnīja sudraba medaļas arī sieviešu dubultspēlēs vecuma grupā 40+. Vēl Latviju šājās sacensībās pārstāvēja Guntis Krivods (Dobele) un Zigmārs Puikevics, kuriem šoreiz veicās mazāk.

Apsveicam mūsu veterānus un novēlam viņiem panākumus turpmākajās sacensībās!