Par Latvijas 2018.g. jaunatnes meistarsacīkstēm galda tenisā C grupā

18/01/2018

 (Fotogrāfijā sacensību absolūtā uzvarētāja Jūlija Kirevičeva (Rīgas 3.BJSS).

   13.janvārī Rīgas 37.vidusskolā norisinājās Latvijas 2018.gada jaunatnes meistarsacīkstes galda tenisā "C" grupā (2005.gadā dzimušiem un jaunākiem). Par sacensību absolūto uzvarētāju kļuva Jūlija Kirevičeva no Rīgas 3.BJSS. Zēnu vienspēlēs uzvarēja Romāns Streļčuks no Preiļu BJSS. Apsveicam visus sacensību uzvarētājus un godalgoto vietu ieguvējus.

Sacensību rezultāti:
Meitenes:
1.v. – Jūlija Kirevičeva (Rīgas 3.BJSS)
2.v. – Daniela Kučinska (Bauskas BJSS)
3.v. – Franciska Liniņa (Preiļu BJSS)
3.v. – Nellija Afanasjeva (Preiļu BJSS)
Zēni:
1.v. – Romāns Streļčuks (Preiļu BJSS)
2.v. – Haralds Fjodorovs (Rēzeknes BJSS)
3.v. – Artūrs Spalis (GTK ‘’Namejs”)
3.v. – Marts Tomass Valts (GTK „Namejs”)
Meiteņu dubultspēles:
1.V. – Jūlija Kirevičeva / Adele Annija Vīnerte (Rīgas 3.BJSS)
2.v. – Franciska Liniņa / Nellija Afanasjeva
3.v. – Sonora Linda Pērkona / Evita Trumpika (abas Liepājas RSS)
3.v. – Linda Laduse (Rēzeknes BJSS) / Daniela Kučinska
Zēnu dubultspēles:
1.v. – Romāns Streļčuks / Haralds Fjodorovs
2.v. – Artūrs Spalis / Marts Tomass Valts
3.v. – Leonīds Farbtuhs (GTK”Namejs”) / Ģirts Gainis (Rīgas 3.BJSS)
3.v. – Vadims Marjonovs / Valentīns Basihins (abi Jēkabpils SS)
Jauktās dubultspēles:
1.v. – Leonīds Farbtuhs / Jūlija Kirevičeva
2.v. – Romāns Streļčuks / Franciska Liniņa 
3.v. – Artūrs Spalis / Daniela Kučinska
3.v. – Haralds Fjodorovs / Nellija Afanasjeva 
Informāciju sagatavoja sacensību galvenais tiesnesis
Genādijs Kartuzovs

Sacensību rezultāti:

Meitenes:
1.v. – Jūlija Kirevičeva (Rīgas 3.BJSS)
2.v. – Daniela Kučinska (Bauskas BJSS)
3.v. – Franciska Liniņa (Preiļu BJSS)
3.v. – Nellija Afanasjeva (Preiļu BJSS)

Zēni:
1.v. – Romāns Streļčuks (Preiļu BJSS)
2.v. – Haralds Fjodorovs (Rēzeknes BJSS)
3.v. – Artūrs Spalis (GTK ‘’Namejs”)
3.v. – Marts Tomass Valts (GTK „Namejs”)

Meiteņu dubultspēles:
1.V. – Jūlija Kirevičeva / Adele Annija Vīnerte (Rīgas 3.BJSS)
2.v. – Franciska Liniņa / Nellija Afanasjeva
3.v. – Sonora Linda Pērkona / Evita Trumpika (abas Liepājas RSS)
3.v. – Linda Laduse (Rēzeknes BJSS) / Daniela Kučinska

Zēnu dubultspēles:
1.v. – Romāns Streļčuks / Haralds Fjodorovs
2.v. – Artūrs Spalis / Marts Tomass Valts
3.v. – Leonīds Farbtuhs (GTK”Namejs”) / Ģirts Gainis (Rīgas 3.BJSS)
3.v. – Vadims Marjonovs / Valentīns Basihins (abi Jēkabpils SS)

Jauktās dubultspēles:
1.v. – Leonīds Farbtuhs / Jūlija Kirevičeva
2.v. – Romāns Streļčuks / Franciska Liniņa
3.v. – Artūrs Spalis / Daniela Kučinska
3.v. – Haralds Fjodorovs / Nellija Afanasjeva 

Informāciju sagatavoja sacensību galvenais tiesnesis
Genādijs Kartuzovs

Seko Galdateniss.lv arī TWITTER, FACEBOOK, YouTube un Draugiem.lv!

׀   www.playtables.lv-Galda teniss  ׀  www.pingpongshop.lv  ׀

 
 
Fotogrāfijā sacensību absolūtā uzvarētāja Jūlija Kirevičeva (Rīgas 3.BJSS)
Fotogrāfijā sacensību absolūtā uzvarētāja Jūlija Kirevičeva (Rīgas 3.BJSS)
 
← atpakaļ

___________________

Latvijas Reitingi

___________________

___________________

VIDEO KANĀLI