2010. gada Latvijas individuālā čempionāta finālsacensības galda tenisā

07/03/2010

     Ir beigušās 2010. gada Latvijas individuālā čempionāta finālsacensības galda tenisā, kas šoreiz notika Kuldīgā.

     Sākumā jāatzīmē vairāki jaunie sportisti, kuri veiksmīgi pārvarēja priekšsacīkšu barjeru. No jaunietēm noteikti jāpiemin Diana Rusinova un Insana Makhauri, kuras jau otro gadu var pārbaudīt savu meistarību un krāt pieredzi finālsacensībās. No jauniešiem pirmo reizi veiksmīgi nospēlējot priekšsacīkstēs, finālsacensībās startēja Jevgeņijs Gmiraks, Kirils Jahontovs, Ņikita Aņisimovs, Jānis Svīķis un Aleksandrs Šutka.

     Par sieviešu vienspēļu čempioni kļuva Olga Kartuzova (14 reizi), otro vietu izcīnīja Baiba Bogdasarova, trešo vietu ieguva Darja Drozda, Aleksandra Vološina.

     Par vīriešu vienspēļu čempionu kļuva Sandijs Vasiļjevs (17 reizi), otro vietu pirmo reizi izcīnīja Oļegs Kartuzovs, trešo vietu ieguva Igors Sidorovs, Reinis Burģis.

     Sieviešu dubultspēlēs par čempionēm kļuva Olga Kartuzova un Baiba Bogdasarova, otro vietu izcīnīja Māra Upīte un Gunta Kuzmane, trešo vietu sieviešu dubultspēlēs ieguva Marina Kovaļova un Aleksandra Vološina, Viktorija Zabulajeva un Alīna Isajeva.

     Vīriešu dubultspēlēs par čempioniem kļuva Sandijs Vasiļjevs un Reinis Burģis, otro vietu izcīnīja Viktors Tolkačevs un Igors Sidorovs, trešo vietu vīriešu dubultspēlēs ieguva Artūrs Reinholds un Leonīds Maslovs, Oļegs Kartuzovs un Jānis Cīrulis.

     Jauktajās dubultspēlēs par čempioniem kļuva Oļegs Kartuzovs un Olga Kartuzova, otro vietu izcīnīja Artūrs Reinholds un Aleksandra Vološina, trešo vietu jauktajās dubultspēlēs ieguva Reinis Burģis un Insana Makhauri, Sandijs Vasiļjevs un Baiba Bogdasarova.

 
← atpakaļ

 

___________________

VIDEO KANĀLI

___________________

DOKUMENTI

  ETTU Umpires and Referees  

____________________