Drīzumā būs

 
 

   26.-27.novembrī Iecavā, SAKS ‘‘Dartija’’ sporta namā norisināsies Latvijas 2016. gada 16. atklātais veterānu čempionāts galda tenisā. Ir zināmi sacensību spēļu laiki!

 
 
 
 

   Ir zināma 18. novembra Latvijas 2016.g. junioru meistarsacīkšu galda tenisā apakšgrupu izspēļu kārtība!

 
 
 
 

   Tuvojas patiešām īpašas sacensības  - Genādija Kartuzova 70 gadu jubilejas sacensības galda tenisā veterāniem. Tātad, 2016.gada 12. novembrī O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolas sporta hallē (Skrindu ielā 1) notiks galda tenisa trenera Genādija Kartuzova jubilejas turnīrs, kurā uzaicināti piedalīties visi, kas pazīst un ciena treneri, kā arī ir uzticīgi galda tenisa tradīcijām.

 
 
 
 

   Sporta klubs "Dartija" un Latvijas Galda tenisa federācija uzaicina visus galda tenisa veterānus uz Latvijas 2016.gada 16.atklāto veterānu čempionātu galda tenisā. Sacensības norisināsies Iecavā, sporta kluba "Dartija" Sporta hallē, pie astoņiem galdiem. 26.-27.11.2016.

 
 
 
 

   Informējam, ka Latvijas 2016.g. junioru meistarsacīkstes galda tenisā tiek pārceltas uz 18. novembri! Iebraucējiem pēc sacensībām ir vērts izmantot iespēju un apmeklēt svētku salūtu Rīgā.

 
 
 
1 ...     3     4     5     6     7     ... 27    
 
 iepriekšējā     nākošā 

 

___________________

VIDEO KANĀLI

___________________

DOKUMENTI

  ETTU Umpires and Referees  

____________________