Kuldīgas trenera Roberta Reimaņa pirmais piemiņas turnīrs

22/01/2011

   Pērn septembrī Latvijas galda tenisistu saime atvadījās no slavenā Kuldīgas galda tenisa trenera Roberta Reimaņa. Šogad viņam 31. janvārī paliktu 80 gadu.
   Sacensības notika 2 vecuma grupās un tajās piedalījās 9 sievietes un 29 vīrieši. Iespējams, ka laika apstākļi traucēja daudziem doties uz Kuldīgu. Bet neskatoties uz to, toties ģeogrāfija ļoti plaša. Gribas uzslavēt tos, kuri bija mērojuši vistālākos ceļus: Aigaru Rubeni no Jaunpiebalgas, Juri Siliņu no Smiltenes, kā arī dalībniekus no Liepājas, Skrundas, Jūrmalas, Dobeles, Iecavas, Rīgas un, protams, paši kuldīdznieki.
   Sacensībās bija paredzētas 3 speciālas balvas un šis Kuldīgas piemērs būtu jāņem vērā arī tiem, kuri rīko tāda veida vai arī cita veida sacensības, jo šīm balvām ir sevišķa nozīme.
   Speciālo Roberta Reimaņa balvu saņēma Viktors Tolkačevs (pienākas tam, kurš visās spēlēs zaudēja mazāku punktu skaitu). Otro balvu Viktors saņēma kā labākais kreisā „top-spins” izpildītājs. Trešo balvu saņēma liepājnieks Ramuns Mineiķis, kā labākais aizsargs.

Sacensību rezultāti:
Sievietes: 40+ grupā
1.v. Baiba Gāga (Iecava)
2.v. Vera Eriksone (Dobele)
3.v. Ludmila Bulaha (Iecava)

Sievietes: līdz 39 gadiem
1.v. Ieva Lepse (Kuldīga)
2.v. Skaidrīte Zāģere (Jūrmala)
3.v. Zane Frīdenberga (Kuldīga)

Vīrieši: 40+ grupā
1.v. Juris Siliņš (Smiltene)
2.v. Sergejs Čugunovs (Rīga)
3.v. Uģis Plikgalvis (Smiltene)

Vīrieši: līdz 39 gadiem
1.v. Viktors Tolkačevs (Rīga)
2.v. Ramuns Mineiķis (Liepāja)
3.v. Arvis Šaroks (Kuldīga)

   Pēc apbalvošanas ceremonijas visi bija lūgti pie „Zviedru galda”, kur netraucētā gaisotnē varēja atcerēties Roberta Reimaņa trenera gaitas un viņa audzēkņu startus, kā arī kuriozus atgadījumus. Liels paldies galvenajiem šī pasākuma organizatoriem Tālim Orlovam un Guntim Šēnhofam.
   Šī nelielā raksta autors Genādijs Kartuzovs (Robertu Reimani pazina 42 gadus, būdams ar viņu neskaitāmās PSRS un CP „Dinamo” sacensībās, kā arī treniņnometnēs) bija speciāli devies, lai galvenā tiesneša amatā novadītu šīs sacensības un gūtu Kuldīgas pieredzi: ar svinīgo atklāšanu un karoga nolaišanu, gan uzvarētāju apbalvošanu, jo par visu tika padomāts. Un, lai neapvainojas tie, kuri nesagaidījuši apbalvošanas ceremoniju aizbrauca ātrāk projām.
   No savas puses aicinu visus veterānus, jo divu dienu garumā 29.–30. janvārī, Kr. Valdemāra ielā 48 notiks Rīgas pilsētas atklātais veterānu čempionāts un tie būs īsti svētki šī sporta veida cienītājiem.

Informē sacensību galvenais tiesnesis
Genādijs Kartuzovs

 
← atpakaļ

   I n v e n t ā r s   p r o f i e m   

 

___________________

VIDEO KANĀLI


___________________

ITTF DOKUMENTI

____________________