Apskati

 
 

  No 15.-17.jūnijam Viļņā, norisinājās Lietuvas 2018.gada kadetu un mini kadetu atklātās sacensības, kurās piedalījās sportisti no daudzām valstīm. Ar labiem panākumiem tajās startēja arī mūsu jaunie galda tenisisti. Meiteņu konkurencē mūsu Sabina Musajeva izcīnīja 3-4 vietu, bet zēniem, Daniels Kogans labākais gandarījuma turnīrā. Jāatzīmē arī, ka mūsu sportisti pirmo reizi spēlēja STAG firmas jaunajos Latvijas izlases formas tērpos!

 
 
 
 

   09.-10.06.2018. Rīgā norisinājās prestižas galda tenisa sacensības BALTAIS Latvijas TOP 10, kurās piedalījās labākie Latvijas galda tenisisti. Sacensības notika O.Kalpaka Tautas daiļamatu pamatskolas sporta hallē, Skrindu ielā 1. Vienu sacensību laikā varēja redzēt kā visi labākie Latvijas spēlētāji pārbauda viens otru. Vīriešiem bez pārsteigumiem 1.v. Artūrs Reinholds, 2.v. Igors Sidorovs, bet 3.v. Oļegs Kartuzovs. Sievietēm 1.v. nedaudz negaidīti Viktorija Majorova, 2.v. Baiba Bogdanova, bet 3.v. Diana Rusinova. Jauniešiem 1.v. Deniss Vasiļjevs, 2.v. Aleksandrs Pahomovs, 3.v. Ēriks Pēteris Sudrabiņš.

 
 
 
 

   Matīss Burģis pārstāvot klubu TTC WIL kļuvis par trīskāršo Šveices čempionu! Apsveicam!

 
 
 
 

   Rīgas O.Kalpaka Tautas daiļamata pamatskolā noskaidroti “D” grupas (2007.g. un jaunāki) meistarsacīkšu godalgoto vietu ieguvēji. Pēc vairāku gadu pārtraukuma zēnu konkurencē stabilu sniegumu rādīja GTK “Namejs” censoņi, kuri izcīnīja 4  zelta medaļas. Spēles noraudzījās un savējos atbalstīja treneru korpuss Jānis Cīrulis, Kalvis Siljānis un Kirils Jahontovs. Aktīvu dalību ņēma arī ši kluba vecāki, tāpēc arī tas vainagojās ar pārliecinošu sniegumu.

 
 
 
 

   Latvijas Republikas veterāni veiksmīgi startēja Otrā starptautiskajā galda tenisa turnīrā Costa Daurada, kas notika 18.-21.maijā Spānijas pilsētā Salou. Šogad Latviju pārstāvēja tikai Daina Ročāne un Ina Jozepsone. Abas uzvarēja savās vecuma grupās. Ina Jozepsone atkārtoja panākumu arī sieviešu dubultspēlēs kopā ar Svetlanu Skobkinu no Krievijas, kas pārstāv Spānijas klubu Vermouth Miró Reus. Daina Ročāne kopā ar spānieti Romero de Avila izcīnīja bronzas medaļas.

 
 
 
1     2     3     4     5     ... 95    
 
nākošā 

___________________

Latvijas Reitingi

___________________

___________________

VIDEO KANĀLI