Apskati

 
 

   Aizkraukles sporta hallē veiksmīgi noslēdzies Latvijas 2017.-2018.g. sezonas komandu čempionāta galda tenisā, II Sabraukums. Publicēts II Sabraukuma kopvērtējums pa līgām.

Skatiet II Sabraukuma video tiešraides!

 LGTF.LV LiveStream        Galdateniss.lv  LiveStream  

 
 
 
 

 

Baltkrievijas pilsētā Mogiļevā 3.-6.decembrī Latvijas spēlētāji
piedalījās tradicionālajā 49-ajā Taņas Karpinskas memoriāla
sacensībās. Šogad sacensībās piedalījās komandas no Ukrainas,
Lietuvas, Latvijas, Baltkrievijas un Krievijas. Sacentās zēnu un
meiteņu komandas, kā arī trīs vecuma grupās notika vienspēļu turnīrs.
Labāko rezultātu uzrādija Daniels Kogans, kurš 2003.gadā dzimušo zēnu
grupā izcīnīja 2.vietu.

   Baltkrievijas pilsētā Mogiļevā 3.-6.decembrī Latvijas spēlētāji piedalījās tradicionālajā 49-ajā Taņas Karpinskas memoriāla sacensībās. Šogad sacensībās piedalījās komandas no Ukrainas, Lietuvas, Latvijas, Baltkrievijas un Krievijas. Sacentās zēnu un meiteņu komandas, kā arī trīs vecuma grupās notika vienspēļu turnīrs. Labāko rezultātu uzrādija Daniels Kogans, kurš 2003.gadā dzimušo zēnu grupā izcīnīja 2.vietu.

 
 
 
 

   Šī gada 2. decembrī Rēzeknē Valsts robežsardzes koledžas sporta zālē notika Rēzeknes pilsētas atklātais komandu čempionāts. Piedalījās 12 komandas no dažādām Latvijas pilsētām un novadiem. Komandas tika sadalītas divās līgās: augstākā un 1.līgā. Augstākā līgā 1.vietu izcīnīja Ainārs Mūrnieks, Voldemārs Limans / Preiļi, bet 1. līgā 1.vietu ieguva Sergejs Kritenko, Andrejs Buļs / Rēzekne. Paldies visiem par aktivitāti un atsaucību. Cerēsim, ka nākamgad dalībnieku skaits būs vel kuplāks.

 
 
 
 

   2017. gada 3. decembrī plkst. 15:00 Lielajā Ģildē Amatu ielā 6, Rīgā notika gadskārtējais 20.Sporta veterānu salidojums. Par sasniegumiem sacensībās ar LSVS Sporta laureāta nozīmīti tika apbalvoti LGTF izvirzītie veterāni: Ina Jozepsone, Daina Ročāne, Sandijs Vasiļjevs, kā arī pašvaldību izvirzītie veterāni - Jānis Zicāns, Lidija Kalniņa, Irina Paščenko, Ernests Skopāns, Juris Siliņš. Goda zīmi par nopelniem saņēma Vera Janševica. Apsveicam visus mūsu veterānus ar panākumiem 2017.gadā un vēlam veiksmi arī turpmākajos gados!

 
 
 
 

   2017.gada 30.novembrī Valsts policijas Koledžas (VPK) sporta zālē notika 2017./2018. mācību gada spartakiādes sacensības galda tenisā. Sievietām uzvarētājas laurus plūca Karlīna Krīgare (VPK 19K grupa), bet vīriešiem par uzvarētāju kļuva Renalds Safonovs (VPK 19K grupa).

 
 
 
1     2     3     4     5     ... 89    
 
nākošā 

___________________

Latvijas Reitingi

___________________

___________________

VIDEO KANĀLI