Apskati

 
 
 2020.gada 24.-26.aprīlī Liepājas Olimpiskajā Centrā notiks XX Ziemeļvalstu veterānu čempionāts. Sacensības notiks 10 vecuma grupās, piedalīties var 1980.gadā un agrāk dzimušie spēlētāji. Sacensības notiks vienspēlēs, sieviešu, vīriešu un jauktajās dubultspēlēs. Pieteikties varēs sākot ar 2019.gada 10.decembra līdz 2020.gada 15.aprīlim. Sekojiet informācijai LGTF mājas lapā!
   Olimpic Center Liepaja, Latvija on April 24-26, 2020 will host XX North European Veteran Table Tennis Championships. Table tennis players who were born in 1980 or before from Denmark, Norway, Sweden, Finland, Iceland, Faroe Islands, Greenland, Latvia, Lithuania, and Estonia have been invited to participate. Registration is open from December 10th, 2019 till April 15th, 2020. Additional information will come soon.

   Latvijas Galda tenisa federācijas vārdā gribu darīt jums zināmu, ka sakarā ar koronavīrusa izraisītās saslimšanas COVID-19 plašo izplatību un augsto infekcijas risku Latvijā, kā arī pamatojoties uz LR valdības paziņojumiem un ieteikumiem un Starptautiskās Galda tenisa federācijas lūgumu esam spiesti pārcelt arī XX Ziemeļvalstu veterānu čempionātu, ko bija paredzēts rīkot 2020.gada 24.-26.aprīlī Liepājā. Par jauniem datumiem informēsim LGTF mājas lapā: www.lgtf.lv.

   In view of the pandemic in Latvia, all sports events and activities suspended until April 14, 2020, but we need to react earlier. In order to best preserve the health and safety of players, officials and fans, the XX North European Veteran Table Tennis Championships have been postponed.

 
 
 
 

13.03.2020. Čempionāta IV posms 14.-15.martā nenotiks. Vairāk skatiet LGTF ziņā - Latvijas Galda tenisa federācija atceļ visas paredzētās oficiālās sacensības no šodienas līdz 2020.gada 14.aprīlim.

17.01.2020. Ķekavā noslēdzies Čempionāta 3.posms. Skatieties 3. posma interesantākās komandu spēles video tiešraižu atkārtojumos. Publicēti arī 3. posma rezultāti, un fotogalerija.

 
 
 
 

12.03.2020. Ziņo Latvijas Galda tenisa federācijas valde. Uzmanību! Sakarā ar koronavīrusa izraisītās saslimšanas COVID-19 plašo izplatību un augsto infekcijas risku Latvijā, kā arī pamatojoties uz valdības paziņojumiem un ieteikumiem, Latvijas Galda tenisa federācija atceļ visas paredzētās oficiālās sacensības no šodienas līdz 2020.gada 14.aprīlim, tai skaitā LRKČ IV posmu 14.-15.martā. Aicinām LGTF klubus izvērtēt situāciju un pieņemt lēmumus par klubu rīkotajām sacensībām. Turpināsim sekot līdzi notikumu attīstībai un jaunākajai informācijai.

 
 
 
 

01.03.2020. Par Latvijas individuālā čempionāta 2020 vienspēļu čempioniem kļuva Oļegs Kartuzovs un Baiba Bogdanova, sieviešu dubultspēlēs uzvaras laurus plūca Ina Jozepsone un Margarita Judina, bet vīriešu dubultspēļu čempiona titulus ieguva Gints Eihmans un Reinis Kasparāns, savukārt par jaukto dubultspēļu čempioniem kļuva Artūrs Reinholds un Baiba Bogdanova. Apsveicam visus uzvarētājus. Publicēti Čempionāta rezultāti. Skatieties fotogaleriju un video apskatus YouTube, Facebook Live un Livestream kanālos.

 
 
 
 

 Piektdien, 21.februārī Salaspils sporta namā notika LR Iekšlietu ministrijas 2020.gada Spartakiādes sacensības galda tenisā. Sacensības notika trīs grupās: sievietēm, vīriešiem un veterāniem.

   Sievietēm jau vairākus gadus nepārspēta bija Valsts policijas koledžas sporta katedras docente, Aldona Homiča. Vīriešiem pirmajā vietā Valsts robežsardzes pārstāvis Jevgeņijs Gmiraks.

   Komandu vērtējumā pirmā vieta Valsts robežsardzei, otrā vieta Valsts policijas izlases komandai un trešā – Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta izlasei.

 
 
 
1     2     3     4     5     ... 110    
 
nākošā 

 

___________________

VIDEO KANĀLI


___________________

ITTF DOKUMENTI

____________________