Apskati

 
 

   Sestdien, 8.decembrī Alojas sporta hallē ar 1.kārtas spēlēm sākās 11. Mazās Balvas izcīņas sacensības galda tenisā. Šī turnīra neapšaubāms favorīts bija pašreizējais valsts čempions Artūrs Reinholds  no Salaspils, vīņš arī apstiprināja savu statusu, nezaudējot nevienu spēli, un kļuva par šī turnīra uzvarētāju. Pārējās godalgotās vietas izcīnīja Igaunijas sportisti.

 
 
 
 

   Sestdien, 8.decembrī norisinājās Latvijas XXIX Universiādes sacensības galda tenisā. Pirmo reizi sacensību vēsturē par uzvarētājiem vīriešu komandu konkurencē kļuva LSPA komanda (Aleksandrs Šutka, Vadims Berežkovs). Vīriešiem par čempionu kļuva Aleksandrs Šutka (LSPA), bet sievietēm pirmajā vietā RTU studente Viktorija Majorova.

 
 
 
 

   Čempionāta 2. posms Jēkabpilī noslēzies! Ir publicēti 2.posma kopvērtējuma un individuālie rezultāti. Tiekamies 3. posmā Rīgā, 26.-27. janvārī!

   Skatiet arī Čempionāta video tiešraižu atkārtojumus un fotogaleriju. Un sekojiet Čempionāta jaunumiem sociālajos tīklos, lietojiet Hashtag (tēmturis, mirkļbirka) #GaldaTeniss #LatKomCemp2018-2019 #Jekabpils #LGTF #Galdatenisslv. Popularizēsim galda tenisu kopā!

 
 
 
 

Latvijas 100.gadadienas svētku laikā, 17. un 18. novembrī Rīgas O.Kalpaka daiļamatu pamatskolas sporta zālē norisinājās Rīgas pilsētas 2018. gada atklātais čempionāts un Rīgas Jaunatnes meistarsacīkstes galda tenisā. Par Rīgas čempionu vīriešim kļuva Emīls Lutinskis, bet sievietēm čempiones titulu ieguva Baiba Bogdanova. Savukārt Jaunatnes meistarsacīkstēs 2005.g. dzimušiem un jaunākiem zēniem 1.v. ieguva Artūrs Spalis, un meitenēm 1.v. Adele Annija Vīnerte. Bet 2000.-2002.g.dz. jauniešiem 1.v. Daniels Kogans, un jaunietēm 1.v. Sabina Musajeva. Apsveicam visus uzvarētājus!

 
 
 
 

  No 9.-11.novembrim Igaunijas pilsētā Hāpsalā norisinājās prestižas starptautiskas jauniešu galda tenisa sacensības - Estonian Junior & Cadets Open 2018, kurās ar teicamiem panākumiem startēja mūsu Latvijas sportistes. Mūsu meiteņu mini kadetu komanda izcīnīja zelta medaļas, bet meiteņu junioru komanda ieguva bronzas medaļas, piekāpjoties tikai zelta medaļu ieguvējām Krievijas komandai! Savukārt individuālajā konkurencē mini kadetiem meitenēm 3.v. ieguva Adele Anija Vīnerte, bet mini kadetiem zēniem 3.v. Haralds Fjodorovs. Vēl kadetiem zēniem 2.v. Daniels Kogans, un junioriem meitenēm 3.v. Sabina Musajeva.

 
 
 
1     2     3     4     5     ... 98    
 
nākošā 

___________________

Latvijas Reitingi

___________________

___________________

VIDEO KANĀLI