2009. gada Latvijas individuālā čempionāta galda tenisā finālsacensības

08/03/2009

     Ir noslēgušās 2009. gada Latvijas individuālā čempionāta galda tenisā finālsacensības, kas šoreiz pēc ilga pārtraukuma otro reizi notika Liepājā.

     Par sieviešu vienspēļu čempioni pirmo reizi kļuva liepājniece Inta Ļaudupe, kas daudziem bija patīkams pārsteigums, otro vietu izcīnīja Baiba Bogdasarova, trešo vietu ieguva Darja Drozda un Anžela Kurmeļova.

     Par vīriešu vienspēļu čempionu jau trešo reizi kļuva Matīss Burģis, otro vietu izcīnīja Sandijs Vasiļjevs, trešo vietu ieguva Vladislavs Agurjanovs un Reinis Burģis.

     Sieviešu dubultspēlēs par čempionēm kļuva Olga Kartuzova un Baiba Bogdasarova, otro vietu izcīnīja Inta Ļaudupe un Sanita Vīlistere, trešo vietu sieviešu dubultspēlēs ieguva Gunta Kuzmane un Māra Upīte, Darja Drozda un Anžela Kurmeļova.

     Vīriešu dubultspēlēs par čempioniem kļuva Matīss Burģis un Sandijs Vasiļjevs, otro vietu izcīnīja Rihards Mencis un Raimonds Lasmanis, trešo vietu vīriešu dubultspēlēs ieguva Jevgenijs Isajevs un Nikolajs Keņins, Reinis Burģis un Igors Sidorovs.

     Jauktajās dubultspēlēs par čempioniem kļuva Matīss Burģis un Baiba Bogdasarova, otro vietu izcīnīja Raimonds Lasmanis un Olga Kartuzova, trešo vietu jauktajās dubultspēlēs ieguva Reinis Burģis un Sanita Vīlistere, kā arī Sandijs Vasiļjevs un Inta Ļaudupe.

 
← atpakaļ

 

___________________

VIDEO KANĀLI


___________________

ITTF DOKUMENTI

____________________