XIV ZIEMEĻEIROPAS VALSTU VETERĀNU ČEMPIONĀTS Cēsīs ir noslēdzies

18/04/2010

16.-18.04.2010. Sākumam uzreiz ir jāpiemin, ka šis 2010. gada XIV Ziemeļeiropas valstu veterānu čempionāts Cēsīs bija neapšaubāmi viens no lielākajiem beidzamo gadu svētkiem Latvijas galda tenisā! Iepriekšējie lielie galda tenisa svētki Latvijā bija 2007. gadā, kad Rīgā notika Eiropas Junioru Top 12 turnīrs, kurā augsto trešo vietu izcīnīja mūsu Matīss Burģis.

Šis XIV Ziemeļeiropas valstu veterānu čempionāts Cēsīs bija sapulcinājis patiesi lielu dalībnieku skaitu, vairāk nekā 250 sportistus no 7 valstīm (Latvija, Lietuva, Igaunija, Dānija, Norvēģija, Somija un Zviedrija).

Un neskatoties uz to, ka gandrīz visi klātesošie vismaz reizi pieminēja Islandes vulkāna izvirduma negatīvo ietekmi uz ceļošanu Eiropā, čempionāts noslēdzās veiksmīgi. Patiešām lielu darbu padarīja Egīls Puriņš, Ina Jozepsone, Laura Krūmiņa, Jānis Ročāns, kā arī daudzie citi brīvprātīgie palīgi.

Latvijas labākie galda tenisisti bija jaunpienācējs Viktors Tolkačevs, kurš pārliecinoši uzvarēja 40+ vecuma grupā vīriešiem, Olga Kartuzova, kura uzvarēja 45+ vecuma grupā sievietēm, Baiba Gāga, kura uzvarēja 55+ vecuma grupā sievietēm, Laimdota Jordāne, kura uzvarēja 80+ vecuma grupā sievietēm. Kā arī sieviešu dubultspēlēs, 40+ sievietēm, kur uzvarēja Ina Jozepsone un Olga Kartuzova.

Pilnu uzvarētāju sarakstu lūdzu skatīt Latvijas Galda tenisa federācijas oficiālajā interneta lapā http://www.lgtf.lv, vairāk informācija pieejama arī oficiālajā šī čempionāta interneta lapā http://www.nevcesis.lv.

Gaidīsim nākamos lielos galda tenisa svētkus Latvijā!