2010. gada Latgales atklātais čempionāts galda tenisā

24/04/2010

Šī gada 24.aprīlī noslēdzās kārtējais Latgales atklātais čempionāts galda tenisā, kas kā parasti norisinājās Preiļos. Uzvarētājs kopvērtējumā tika noskaidrots trijās kārtās, tajā piedalījās sportisti no Preiļiem, Rēzeknes, Aizkraukles, Jēkabpils, Daugavpils, Rīgas, un citām pilsētām, kopskaitā vairāk nekā 50 dalībnieki.

Pirmajā kārtā, priekš daudziem negaidīti, uzvarēja Aksels Ambergs no Rīgas, otro vietu izcīnīja Emīls Lutinskis no Preiļiem, trešā vieta daugavpilietim Jānim Bikuļčam.

Otrajā kārtā uzvarēja Emīls Lutinskis, otrais palika Uģis Plikgalvis no Rīgas, bet trešajā vietā atkal ierindojās Jānis Bikuļčs.

Trešajā, noslēdzošajā kārtā, kā liels pārsteigums visiem, bija pirmās vietas ieguvēja Viktorija Zabalujeva no Preiļiem, otrais atkal palika Uģis Plikgalvis, bet trešo vietu ieguva Emīls Lutinskis.

Trīs kārtu kopvērtējumā, labākais bija Emīls Lutinskis no Preiļiem, kurš kļuva par 2010. gada čempionu, otrais palika Uģis Plikgalvis no Rīgas, bet trešā vieta Jānim Bikuļčam no Daugavpils.

Vecuma grupā virs 40 gadiem pirmo vietu izcīnīja Jurijs Šmagra no Daugavpils, otrā vieta Akselam Ambergam no Rīgas, bet trešais palika Andris Krūmiņš no Jēkabpils.

Vecuma grupā virs 50 gadiem uzvarēja Alberts Veigurs no Jēkabpils, otro vietu izcīnīja Viktors Martinovs no Preiļiem, bet trešā vieta Bruno Losānam no Rēzeknes.

Vecuma grupā virs 60 gadiem pirmajā vietā Voldemārs Limanis no Preiļiem, otrā vieta Andrejam Rešetņikovam no Rēzeknes, bet trešā vietā ierindojās Ivans Dvorņikovs no Daugavpils.

Kā parasti, vasarā visi atpūtīsies un rudenī atkal varēs pārbaudīt savus spēkus kārtējā 2010.gada Preiļu novada atklātā čempionātā, kas arī notiks trīs kārtās. Par 2009.gada čempionu kļuva Jānis Bikuļčs no Daugavpils, kurš nākamreiz būs labākais?!