Noslēgusies X Mazās Balvas izcīņa galda tenisā, III kārta

15/01/2018

Jau 10.sezonu aizrit sacensības ar nosaukumu Mazās Balvas izcīņa. Iesākām Mazsalacā uz 6 galdiem,
bet nu jau kuro sezonu scensības norit Alojas sporta hallē uz 12 galdiem. Sacensībās regulāri piedalās
arī kaimiņvalstu Igaunijas un Lietuvas galda tenisisti, padarot sacensības interesantākas un bieži vien
ar neprognozējamiem rezultātiem.
Šīs sezonas turnīrs jau sasniedzis pusceļu, pirmajās divās kārtās uzvaras izcīnīja Antti Luigemaa no Pērnavas(EST) un Andrejs Čemirtans no Rīgas 3.kārtā bija gaidāma abu uzvarētāju divcīņa par kopvērtējuma līdera godu.
3.kārtas turnīrā piedalījās 42 dalībnieki, tradicionāli arī viesi no Igaunijas. Kaut arī turnīrā bija daudz
aizraujošu un intriģējošu spēļu,šoreiz savu favorīta statusu apstiprināja Igors Sidorovs, pusfinālā ar
3:0 pārspējot Urmasu Kingu no Pērnavas. Otrajā pusfinālā Antti Luigemaa ar 3:2 pārspēja Andreju
Čemirtānu. Finālā Igors bija pārāks ar 3:1.Spēle par 3.vietu bija daudz sīvāka, tikai 5.setā Andrejs
Čemirtans spēja  salauzt Urmasa Kinga pretestību un uzvarēt ar 3:2.
6.vieta Ervins Svīķis (Aloja)
1.vieta sievietēm Laura Voldiņa ( Cēsis)
1.vieta jauniešiem Daniels Kogans ( Rīga)
1.vieta veterāniem Urmas King ( Pērnava EST)
Nākošais Mazās Balvas turnīrs Alojā 3.februārī.
Informē Ervīns Svīķis

Alojā jau 10.sezonu aizrit sacensības ar nosaukumu Mazās Balvas izcīņa. Iesākām Mazsalacā uz 6 galdiem,bet nu jau kuro sezonu scensības norit Alojas sporta hallē uz 12 galdiem. Sacensībās regulāri piedalāsarī kaimiņvalstu Igaunijas un Lietuvas galda tenisisti, padarot sacensības interesantākas un bieži vienar neprognozējamiem rezultātiem.

Šīs sezonas turnīrs jau sasniedzis pusceļu, pirmajās divās kārtās uzvaras izcīnīja Antti Luigemaa no Pērnavas (EST) un Andrejs Čemirtans no Rīgas, 3.kārtā bija gaidāma abu uzvarētāju divcīņa par kopvērtējuma līdera godu.

3.kārtas turnīrā piedalījās 42 dalībnieki, tradicionāli arī viesi no Igaunijas. Kaut arī turnīrā bija daudz aizraujošu un intriģējošu spēļu, šoreiz savu favorīta statusu apstiprināja Igors Sidorovs, pusfinālā ar 3:0 pārspējot Urmasu Kingu no Pērnavas. Otrajā pusfinālā Antti Luigemaa ar 3:2 pārspēja Andreju Čemirtānu. Finālā Igors bija pārāks ar 3:1.Spēle par 3.vietu bija daudz sīvāka, tikai 5.setā Andrejs Čemirtans spēja  salauzt Urmasa Kinga pretestību un uzvarēt ar 3:2.