Tuvojas īpašas sacensības - Genādija Kartuzova 70 gadu jubilejas sacensības galda tenisā veterāniem!

12/11/2016

Genādijs Kartuzovs, fotogrāfija no Galdateniss.lv fotoarhīva, 2013.g.

   Šīs patiešām ir īpašas sacensības,  jo tiks atzīmēta Genādija Kartuzova 70 gadu jubileja, šajā dienā Jums ir vienreizēja iespēja sveikt pašu jubilāru!

   Tātad,  2016.gada 12. novembrī O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolas sporta hallē, Skrindu ielā 1 notiks galda tenisa trenera Genādija Kartuzova jubilejas turnīrs, kurā uzaicināti piedalīties visi, kas pazīst un ciena treneri, kā arī ir uzticīgi galda tenisa tradīcijām. Godalgoto vietu ieguvēji savā vecuma grupā tiks apbalvoti ar kausiem un medaļām, bet Jubilāra  personiski uzaicinātie  veterāni  saņems jubilejas pasākuma medaļas.

   Šī ir tā reize, kad gribās pateikt ko vairāk par šo gaidāmo, īpašo notikumu. Sāku interesēties par galda tenisu  pirms daudziem gadiem, kad radās lielāka interese par sportu vispār, lasot avīzi "Sports" uzdūros uz daudzajiem interesantajiem rakstiem, kurus bija uzrakstījis G.Karts (Genādijs Kartuzovs).

   Vēl labā atmiņā tie laiki, kad Genādijs Kartuzovs rīkoja treniņus un daudzās sacensības Lāčplēša ielā 117, un nekad neaizmirsīšu to brīdi, kad viņš mani tur sirsnīgi sveica ar iegūto Latvijas Universitātes čempiona titulu, sakot, malacis Aksel!

   Gandrīz visi galda tenisa entuziasti protams zina un labi atceras Krišjāņa Valdemāra ielas 48 leģendāro zāli, kurā daudzi no mums guvuši savas lielākās uzvaras!

   Daudzi no mums bijuši galda tenisa starptautiskajos vasaras pasākumos Drustos. Savukārt Latvijas jaunie galda tenisisti Genādiju labi zina pēc jau nu vairākus gadus notiekošajām  Rīgas Domes kausa izcīņas starptautiskām sacensībām galda tenisā jauniešiem. Jāatzīst, ka tik raiti, ar tādu entuziasmu un neizsmeļošu enerģiju kā galda tenisa sacensības ir tiesājis šos daudzos gadus Genādijs Kartuzovs, otru tādu nesameklēt!

 Dzīve ir kā karuselis, kurš savedis kopā daudzu gadu gājuma cilvēkus.

* Skatiet zemāk pievienoto bilžu galeriju.

Seko Galdateniss.lv arī TWITTER, FACEBOOK, YouTube un Draugiem.lv!

׀   www.playtables.lv-Galda teniss  ׀  www.pingpongshop.lv  ׀

 
 
Genādijs Kartuzovs, No Galdateniss.lv fotoarhīva, 2013.g.
Genādijs Kartuzovs, No Galdateniss.lv fotoarhīva, 2013.g.
Genādijs Kartuzovs spēlē galda tenisu
Genādijs Kartuzovs spēlē galda tenisu
Genādijs Kartuzovs trenē savus audzēkņus
Genādijs Kartuzovs trenē savus audzēkņus
 
Genādijs Kartuzovs sporto
Genādijs Kartuzovs sporto
Genādijs Kartuzovs sēņo
Genādijs Kartuzovs sēņo
Genādijs Kartuzovs apbalvo
Genādijs Kartuzovs apbalvo
 
← atpakaļ

 

___________________

VIDEO KANĀLI


___________________

ITTF DOKUMENTI

____________________