02. Latvijas labākie galda tenisisti (pēc LGTF reitinga, 01.04.2010.) - Sievietes

Reit.vieta Kustība Uzvārds, Vārds Klubs  Pilsēta Reit.punkti Kustība
1 Kartuzova Olga US Rīga 1620
2 Vīnerte Antra US Rīga 1444
3 Jozepsone Ina
Rīga 1396
4 Bogdasarova Baiba STSS Rīga 1303
5 Krūmiņa Laura FloTe Cēsis 1277
6 Ļaudupe Inta LiepKSS Liepāja 1196
7 Kurmeļova Anžela Laura Rīga 1137
8 Drozda Darja Laura Rīga 1098
9 Paščenko Irina US Rīga 961
10 Kuzmane Gunta US Rīga 893
11 Vološina Aleksandra Laura Rīga 889
12 Žuromska Margarita STSS Rīga 887
13 Kovaļova Marina Laura Rīga 884
14 Makhauri Insana Oliisa Rīga 881
15 Vīlistere Sanita RTU Rīga 863
16 Kalniņa Lidija LV-22 Rīga 824
17 Ročāne Daina FloTe Cēsis 796
18 Vēja Ieva US Rīga 795
19 Eriksone Vera Dobele Dobele 790
20 Rusinova Diana Laura Rīga 768
21 Galsone Ramona 37.vsk. Rīga 755
22 Upīte Māra US Rīga 755
23 Gāga Baiba Dartija Iecava 750
24 Jauns Iļjina Veronika 37.vsk. Rīga 733 Jauns
25 Indriksone Ieva Bau.RSS Bauskas raj. 723
26 Zabalujeva Viktorija PreiRSS Preiļi 699
27 Homiča Aldona
Rīga 678
28 Čulka Sandra RTU Rīga 664
29 Zāģere Skaidrīte
Jūrmala 625
30 Isajeva Alīna PreiRSS Preiļi 600
31 Bogdanova Jekaterina Jēk. SS Jēkabpils 597
32 Lepse Ieva Kul.RSS Kuldīga 592
33 Zivtiņa Sanita US Rīga 560
34 Šinkarjova Kristina Jēk. SS Jēkabpils 466
35 Indriksone Lauma Bau.RSS Bauskas raj. 426
36 Štamere Dace SK LKS Liepāja 422
37 Ansveriņa Ārija L.K.M. Rīga 412
38 Birzniece Austra
Tukums 392
39 Gurtajute Vera GTklubs Daugavpils 380
40 Frīdenberga Zane Kul.RSS Kuldīga 364
41 Majorova Viktorija STSS Rīga 356
42 Bagdone Linda Bau.RSS Bauskas raj. 329
43 Zuja Simona STSS Rīga 325
44 Janševica Vera Barons Rīgas raj. 323
45 Ulņirova Aleksandra Oliisa Rīga 316
46 Meinarda Laura US Rīga 309
47 Bulaha Ludmila Dartija Iecava 270
48 Indriksone Gunita Bau.RSS Bauskas raj. 260
49 Austere Agate Kate SK LKS Liepāja 247
50 Šenberga Anete LiepKSS Liepāja 247
51 Vērdiņa Inga Talsi Talsi 247
52 Buļmeistere Arina STSS Rīga 244
53 Miteniece Džoanna FloTe Cēsis 232
54 Žguna Olga Laura Rīga 224
55 Kalēja Lauma Bau.RSS Bauskas raj. 219
56 Pluce Alise Dartija Iecava 217
57 Jacenko Zoja
Liepāja 208
58 Kapača Elīna Dartija Iecava 208
59 Jordāne Laimdota L.K.M. Rīga 196
60 Kalniņa Una SK LKS Liepāja 188
61 Lauciņa Līna Dartija Iecava 179
62 Ozoliņa Dārta Dartija Iecava 175
63 Urbane Violeta STSS Rīga 166
64 Veselova Elīna Jēk. SS Jēkabpils 157
65 Jaunbrūna Lita SK LKS Liepāja 139
66 Taranda Karīna Dartija Iecava 136
67 Žilinska Irēna
Ogre 116
68 Rjabkova Marina Oliisa Rīga 115
69 Jekaraševa Jekaterina Jēk. SS Jēkabpils 112
70 Deksne Irēna
Rīga 110
71 Buša Gaļina (Agafija) Dartija Iecava 109
72 Birzniece Inga Kul.RSS Kuldīga 106
73 Lobonosova Tatjana RER Rīga 103
74 Pivnjuka Sofija Laura Rīga 97
75 Meinarda Laila
Limbaži 96
76 Kerevica Zina Barons Rīgas raj. 95
77 Zariņa Līvija
Cēsis 94
78 Zērande Eva SK LKS Liepāja 94
79 Eņģele Liesma Bau.RSS Bauskas raj. 90
80 Kļava Sintija SK LKS Liepāja 87
81 Madžule Meldra Dartija Iecava 81
82 Norvaiša Evija SK LKS Liepāja 74
83 Isajeva Anastasija PreiRSS Preiļi 73
84 Piliksere Dace FloTe Cēsis 72
85 Jašuka Beāte Dartija Iecava 70
86 Šīmane Beate Bau.RSS Bauskas raj. 66
87 Šimiene Inga
Tukums 62
88 Navicka Anna Jēk. SS Jēkabpils 60
89 Gūtmane Inga Kul.RSS Kuldīga 58
90 Zaumane Monta Dartija Iecava 55
91 Dabra Sintija Kul.RSS Kuldīga 54
92 Beitāne Alīna Oliisa Rīga 50
93 Latakaite Ilze SK LKS Liepāja 50
94 Šķipare Una Dartija Iecava 49
95 Zimina Anastasija Laura Rīga 43
96 Baltute Ilva Liepājas RBJSS Liepāja 38
97 Meimere Lauma Bau.RSS Bauskas raj. 32
98 Isajenko Kataržina Laura Rīga 31
99 Jauns Harlamova Antoņina
Daugavpils 30 Jauns
100 Kalniņa Veronika
Madona 30

Tekošais LGTF Reitings - Sievietes

 
← atpakaļ

 

___________________

VIDEO KANĀLI


____________________