01. Latvijas labākie galda tenisisti (pēc LGTF reitinga, 01.01.2010.) - Sievietes

Reit.vieta Kustība Uzvārds, Vārds Klubs Pilsēta Reit.punkti Kustība
1. Kartuzova Olga US Rīga 1517
2. Vīnerte Antra US Rīga 1444
3. Jozepsone Ina   Rīga 1397
4. Bogdasarova Baiba STSS Rīga 1289
5. Krūmiņa Laura FloTe Cēsis 1277
6. Ļaudupe Inta LiepKSS Liepāja 1276
7. Kurmeļova Anžela Laura Rīga
1124
8. Kogane Elīna 37.vsk. Rīga
1066
9. Drozda Darja Laura Rīga 1059
10. Iļķena Inta US Rīga 1018
11. Orlova Adrija US Rīga 928
12. Vēja Ieva US Rīga 922
13. Žuromska Margarita STSS Rīga 911
14. Kuzmane Gunta US Rīga 874
15. Paščenko Irina US Rīga 854
16. Vološina Aleksandra Laura Rīga 829
17. Kalniņa Lidija LV-22 Rīga 813
18. Kovaļova Marina Laura Rīga 807
19. Vīlistere Sanita RTU Rīga 802
20. Eriksone Vera Dobele Dobele 801
21. Ročāne Daina FloTe Cēsis 796
22. Galsone Ramona 37.vsk. Rīga 791
23. Gāga Baiba Dartija Iecava 733
24. Makhauri Insana Oliisa Rīga 713
25. Upīte Māra US Rīga 669
26. Čulka Sandra RTU Rīga 664
27. Rusinova Diana Laura Rīga 656
28. Indriksone Ieva Bau.RSS Bauskas raj. 642
29. Čebikina Olga Laura Rīga 606
30. Zivtiņa Sanita US Rīga 592
31. Zabalujeva Viktorija PreiRSS Preiļi 583
32. Bogdanova Jekaterina Jēk. SS Jēkabpils 577
33. Lepse Ieva Kul.RSS Kuldīga 575
34. Homiča Aldona
Rīga 539
35. Isajeva Alīna PreiRSS Preiļi 530
36. Zāģere Skaidrīte
Jūrmala 505
37. Missa Larisa RVR Rīga 479
38. Šinkarjova Kristina Jēk. SSS Jēkabpils 436
39. Indriksone Lauma Bau.RSS Bauskas raj. 426
40. Štamere Dace SK LKS Liepāja 420
41. Ansveriņa Ārija L.K.M. Rīga 411
42. Frīdenberga Zane Kul.RSS Kuldīga 364
43. Majorova Viktorija STSS Rīga 354
44. Meinarda Laura US Rīga 341
45. Zuja Simona STSS Rīga 339
46. Gurtajute Vera GTklubs Daugavpils 332
47. Bagdone Linda Bau.RSS Bauskas raj. 329
48. Janševica Vera Barons Rīgas raj. 323
49. Ulņirova Aleksandra Oliisa Rīga 316
50. Bulaha Ludmila Dartija Iecava 282
51. Birzniece Austra   Tukums 268
52. Indriksone Gunita Bau.RSS Bauskas raj. 260
53. Austere Agate Kate SK LKS Liepāja 247
54. Šenberga Anete LiepKSS Liepāja 247
55. Buļmeistere Arina STSS Rīga 244
56. Miteniece Džoanna FloTe Cēsis 232
57. Žguna Olga Laura Rīga 224
58. Kalēja Lauma Bau.RSS Bauskas raj. 219
59. Kapača Elīna Dartija Iecava 208
60. Jacenko Zoja   Liepāja 207
61. Vērdiņa Inga Talsi Talsi 195
62. Pole Maija Valm. Valmiera 193
63. Kalniņa Una SK LKS Liepāja 189
64. Jordāne Laimdota L.K.M. Rīga 171
65. Veselova Elīna Jēk. SS Jēkabpils 170
66. Lauciņa Līna Dartija Iecava 169
67. Ozoliņa Dārta Dartija Iecava 169
68. Urbane Violeta STSS Rīga 166
69. Pluce Alise Dartija Iecava 161
70. Jaunbrūna Lita SK LKS Liepāja 139
71. Rjabkova Marina Oliisa Rīga 116
72. Lobonosova Tatjana RER Rīga 113
73. Deksne Irēna   Rīga 112
74. Taranda Karīna Dartija Iecava 110
75. Birzniece Inga Kul.RSS Kuldīga 105
76. Buša Gaļina (Agafija) Dartija Iecava 100
77. Meinarda Laila   Limbaži 98
78. Pivnjuka Sofija Laura Rīga 97
79. Kerevica Zina Barons Rīgas raj. 95
80. Zariņa Līvija   Cēsis 94
81. Zērande Eva SK LKS Liepāja 94
82. Žilinska Irēna   Ogre 93
83. Jekaraševa Jekaterina Jēk. SS Jēkabpils 91
84. Eņģele Liesma Bau.RSS Bauskas raj. 90
85. Kļava Sintija SK LKS Liepāja 87
86. Madžule Meldra Dartija Iecava 81
87. Norvaiša Evija SK LKS Liepāja 74
88. Isajeva Anastasija PreiRSS Preiļi 73
89. Piliksere Dace FloTe Cēsis 72
90. Šmēdiņa Ina Talsi Talsi 72
91. Jašuka Beāte Dartija Iecava 69
92. Šīmane Beate Bau.RSS Bauskas raj. 66
93.
Šimiene Inga   Tukums 62
94. Gūtmane Inga Kul.RSS Kuldīga 58
95. Jauns Šķipare Una Dartija Iecava 56 Jauns
96. Jauns Zaumane Monta Dartija Iecava 55 Jauns
97. Dabra Sintija Kul.RSS Kuldīga 54
98. Beitāne Alīna Oliisa Rīga 50
99. Latakaite Ilze SK LKS Liepāja 50
100. Navicka Anna Jēk. SS Jēkabpils 44

Tekošais LGTF Reitings - Sievietes

 
← atpakaļ

 

___________________

VIDEO KANĀLI


____________________