03. Latvijas labākie galda tenisisti (pēc LGTF reitinga, 01.07.2010.) - Sievietes

Reit.vieta Kustība Uzvārds, Vārds Klubs  Pilsēta Reit.punkti Kustība
1 Kartuzova Olga US Rīga 1620
2 Jozepsone Ina
Rīga 1396
3 Bogdasarova Baiba STSS Rīga 1303
4 Krūmiņa Laura FloTe Cēsis 1277
5 Ļaudupe Inta LiepKSS Liepāja 1196
6 Kurmeļova Anžela Laura Rīga 1137
7 Drozda Darja Laura Rīga 1125
8 Paščenko Irina US Rīga 961
9 Makhauri Insana Oliisa Rīga 931
10 Vološina Aleksandra Laura Rīga 899
11 Kuzmane Gunta US Rīga 893
12 Žuromska Margarita STSS Rīga 887
13 Kovaļova Marina Laura Rīga 884
14 Vīlistere Sanita RTU Rīga 863
15 Kalniņa Lidija LV-22 Rīga 824
16 Rusinova Diana Laura Rīga 810
17 Eriksone Vera Dobele Dobele 790
18 Vēja Ieva US Rīga 790
19 Galsone Ramona 37.vsk. Rīga 755
20 Upīte Māra US Rīga 755
21 Gāga Baiba Dartija Iecava 750
22 Iļjina Veronika 37.vsk. Rīga 733
23 Zabalujeva Viktorija PreiRSS Preiļi 726
24 Indriksone Ieva Bau.RSS Bauskas raj. 723
25 Homiča Aldona
Rīga 678
26 Čulka Sandra RTU Rīga 664
27 Zāģere Skaidrīte
Jūrmala 622
28 Bogdanova Jekaterina Jēk. SS Jēkabpils 597
29 Lepse Ieva Kul.RSS Kuldīga 592
30 Isajeva Alīna PreiRSS Preiļi 588
31 Zivtiņa Sanita US Rīga 560
32 Indriksone Lauma Bau.RSS Bauskas raj. 500
33 Šinkarjova Kristina Jēk. SS Jēkabpils 466
34 Štamere Dace SK LKS Liepāja 422
35 Ansveriņa Ārija L.K.M. Rīga 412
36 Birzniece Austra
Tukums 398
37 Gurtajute Vera GTklubs Daugavpils 379
38 Majorova Viktorija STSS Rīga 370
39 Frīdenberga Zane Kul.RSS Kuldīga 364
40 Bagdone Linda Bau.RSS Bauskas raj. 329
41 Zuja Simona STSS Rīga 325
42 Janševica Vera Barons Rīgas raj. 323
43 Ulņirova Aleksandra Oliisa Rīga 316
44 Meinarda Laura US Rīga 312
45 Pluce Alise Dartija Iecava 302
46 Indriksone Gunita Bau.RSS Bauskas raj. 260
47 Austere Agate Kate SK LKS Liepāja 259
48 Bulaha Ludmila Dartija Iecava 256
49 Vērdiņa Inga Talsi Talsi 247
50 Buļmeistere Arina STSS Rīga 244
51 Miteniece Džoanna FloTe Cēsis 232
52 Žguna Olga Laura Rīga 224
53 Kalēja Lauma Bau.RSS Bauskas raj. 219
54 Jacenko Zoja
Liepāja 208
55 Kapača Elīna Dartija Iecava 208
56 Jordāne Laimdota L.K.M. Rīga 196
57 Kalniņa Una SK LKS Liepāja 180
58 Urbane Violeta STSS Rīga 166
59 Ozoliņa Dārta Dartija Iecava 161
60 Veselova Elīna Jēk. SS Jēkabpils 157
61 Lauciņa Līna Dartija Iecava 152
62 Jekaraševa Jekaterina Jēk. SS Jēkabpils 144
63 Buša Gaļina (Agafija) Dartija Iecava 131
64 Rjabkova Marina Oliisa Rīga 121
65 Eņģele Liesma Bau.RSS Bauskas raj. 119
66 Taranda Karīna Dartija Iecava 119
67 Žilinska Irēna
Ogre 119
68 Deksne Irēna
Rīga 110
69 Lobonosova Tatjana RER Rīga 103
70 Šķipare Una Dartija Iecava 98
71 Meinarda Laila
Limbaži 97
72 Pivnjuka Sofija Laura Rīga 97
73 Kerevica Zina Barons Rīgas raj. 95
74 Zariņa Līvija
Cēsis 94
75 Zērande Eva SK LKS Liepāja 94
76 Šīmane Beate Bau.RSS Bauskas raj. 93
77 Birzniece Inga Kul.RSS Kuldīga 89
78 Isajeva Anastasija PreiRSS Preiļi 73
79 Piliksere Dace FloTe Cēsis 72
80 Baltute Ilva Liepājas RBJSS Liepāja 69
81 Jašuka Beāte Dartija Iecava 68
82 Šimiene Inga
Tukums 62
83 Gūtmane Inga Kul.RSS Kuldīga 58
84 Navicka Anna Jēk. SS Jēkabpils 58
85 Zaumane Monta Dartija Iecava 55
86 Dabra Sintija Kul.RSS Kuldīga 54
87 Latakaite Ilze SK LKS Liepāja 50
88 Mežaka Lāsma Dartija Iecava 48
89 Lauberga Laukenberga Arta Dartija Iecava 47
90 Zimina Anastasija Laura Rīga 43
91 Meimere Lauma Bau.RSS Bauskas raj. 32
92 Isajenko Kataržina Laura Rīga 31
93 Harlamova Antoņina
Daugavpils 30
94 Kalniņa Veronika
Madona 30
95 Zeltiņa Anita
Tukums 29
96 Ignāte Anna Liepājas RBJSS Liepāja 28
97 Mihailova Luiza PreiRSS Preiļi 28
98 Druskina Megija LiepKSS Liepāja 22
99 Jauns Ormane Rasma

22 Jauns
100 Račika-Račko Ilga Rīdze Rīga 21

Tekošais LGTF Reitings - Sievietes

 
← atpakaļ

 

___________________

VIDEO KANĀLI


____________________