09. Latvijas labākie galda tenisisti (pēc LGTF reitinga, 01.01.2012.) - Sievietes

Reit.v. Kustība Uzvārds, Vārds Klubs Pilsēta Reit.p. Kustība
1 Vīnerte Antra US Rīga 1628
2 Kartuzova Olga US Rīga 1616
3 Jozepsone Ina   Rīga 1469
4 Mahauri Insana Oliisa Rīga 1449
5 Bogdasarova Baiba Rīgas 3. BJSS Rīga 1394
6 Rusinova Diana Laura Rīga 1278
7 Kurmeļova Anžela Laura Rīga 1127
8 Drozda Darja Laura Rīga 1105
9 Vološina Aleksandra Laura Rīga 1043
10 Iļķena Inta US Rīga 1023
11 Zabalujeva Viktorija Preiļu BJSS Preiļi 961
12 Kuzmane Gunta US Rīga 954
13 Vēja Ieva US Rīga 954
14 Paščenko Irina US Rīga 945
15 Vīlistere Sanita RTU Rīga 915
16 Kalniņa Lidija LV-22 Rīga 906
17 Kovaļova Marina Laura Rīga 904
18 Ročāne Daina FloTe Cēsis 901
19 Eriksone Vera Dobele Dobele 898
20 Indriksone Ieva Bau.RSS Bauskas raj. 858
21 Bogdanova Jekaterina Jēk. SS Jēkabpils 854
22 Upīte Māra US Rīga 823
23 Žuromska Margarita Rīgas 3. BJSS Rīga 820
24 Gāga Baiba Dartija Iecava 787
25 Zāģere Skaidrīte   Jūrmala 759
26 Homiča Aldona   Rīga 745
27 Iļjina Veronika 37.vsk. Rīga 733
28 Lepse Ieva Kul.RSS Kuldīga 712
29 Galsone Ramona 37.vsk. Rīga 684
30 Isajeva Alīna Preiļu BJSS Preiļi 606
31 Frīdenberga Zane Kul.RSS Kuldīga 603
32 Pluce Alise Dartija Iecava 575
33 Meinarda Laura US Rīga 573
34 Zivtiņa Sanita US Rīga 560
35 Birzniece Austra   Tukums 543
36 Jakimova Anastasija Preiļu BJSS Preiļi 514
37 Šinkarjova Kristina Jēk. SS Jēkabpils 505
38 Gurtajute Vera GTklubs Daugavpils 501
39 Majorova Viktorija Rīgas 3. BJSS Rīga 501
40 Indriksone Lauma Bau.RSS Bauskas raj. 495
41 Birzniece Inga Kul.RSS Kuldīga 491
42 Ansveriņa Ārija L.K.M. Rīga 445
43 Sirotkina Svetlana   Rīga 425
44 Štamere Dace SK LKS Liepāja 422
45 Zuja Simona Rīgas 3. BJSS Rīga 336
46 Kalniņa Una SK LKS Liepāja 309
47 Jašuka Beāte Dartija Iecava 303
48 Vērdiņa Inga Talsi Talsi 288
49 Bulaha Ludmila Dartija Iecava 285
50 Urbane Violeta Rīgas 3. BJSS Rīga 271
51 Gailiša Karīna Bau.RSS Bauskas raj. 265
52 Janševica Vera Barons Rīgas raj. 265
53 Jordāne Laimdota L.K.M. Rīga 261
54 Austere Agate Kate SK LKS Liepāja 259
55 Indriksone Gunita Bau.RSS Bauskas raj. 259
56 Kapača Elīna Dartija Iecava 258
57 Taranda Karīna Dartija Iecava 231
58 Šīmane Beate Bau.RSS Bauskas raj. 220
59 Jacenko Zoja   Liepāja 208
60 Markova Anna Dartija Iecava 205
61 Buša Gaļina (Agafija) Dartija Iecava 202
62 Jekaraševa Jekaterina Jēk. SS Jēkabpils 202
63 Miezīte Luīze Liepājas RBJSS Liepāja 201
64 Navicka Anna Jēk. SS Jēkabpils 200
65 Meinarda Laila   Limbaži 190
66 Žilinska Irēna   Ogre 176
67 Veselova Elīna Jēk. SS Jēkabpils 166
68 Lauciņa Līna Dartija Iecava 152
69 Zariņa Amanda Bau.RSS Bauskas raj. 149
70 Eņģele Liesma Bau.RSS Bauskas raj. 147
71 Ozoliņa Dārta Dartija Iecava 128
72 Rjabkova Marina Oliisa Rīga 123
73 Rabinoviča Maija Laura Rīga 120
74 Isajenko Kataržina Laura Rīga 111
75 Baltute Ilva Liepājas RBJSS Liepāja 106
76 Šmēdiņa Ina Talsi Talsi 105
77 Lobonosova Tatjana RER Rīga 103
78 Šķipare Una Dartija Iecava 103
79 Vasiļevska Maira Rīgas 3. BJSS Rīga 94
80 Deksne Irēna   Rīga 92
81 Suvitra Diāna 54. vsk Rīga 89
82 Pivnjuka Sofija Laura Rīga 85
83 Lauberga Laukenberga Arta Dartija Iecava 79
84 Afanasjeva Diāna Preiļu BJSS Preiļi 71
85 Mihailova Valērija Preiļu BJSS Preiļi 71
86 Zabalujeva Ksenija Preiļu BJSS Preiļi 71
87 Piliksere Dace FloTe Cēsis 66
88 Zaumane Monta Dartija Iecava 65
89 Rozenbaha Jolanta Liepājas RBJSS Liepāja 64
90 Ormane Rasma Preiļu BJSS Preiļi 58
91 Kalna Ilze LiepKSS Liepāja 57
92 Budjko Olga   Ogre 52
93 Dabra Sintija Kul.RSS Kuldīga 52
94 Beitāne Alīna Oliisa Rīga 50
95 Mežaka Lāsma Dartija Iecava 48
96 Balode Ruta Jēk. SS Jēkabpils 46
97 Aizsilniece Mirdza   Ogre 42
98 Dudkina Lučija LiepKSS Liepāja 36
99 Petuško Emīlija Jēk. SS Jēkabpils 36
100 Martinkena (Ievkal) Lidija   Bauska 35

Tekošais LGTF Reitings - Sievietes       * Reitings ievietots 01.01.2012.!

 
← atpakaļ

 

___________________

VIDEO KANĀLI


____________________