14. Latvijas labākie galda tenisisti (pēc LGTF reitinga, 01.04.2013.) - Sievietes

Nr. Uzvārds, Vārds Klubs Pilsēta Reit.p.
1 Kartuzova Olga US Rīga 1677
2 Bogdanova Baiba RTU Rīga 1611
3 Vīnerte Antra US Rīga 1567
4 Jozepsone Ina   Rīga 1553
5 Mahauri Insana Oliisa Rīga 1532
6 Kļimanova Natālija Ezermala 1   1508
7 Zdanovska Inta LiepKSS Liepāja 1419
8 Krūmiņa Laura FloTe Cēsis 1390
9 Rusinova Diana Laura Rīga 1203
10 Kurmeļova Anžela SSB Jūrmala Jūrmala 1107
11 Ročāne Daina FloTe Cēsis 1041
12 Kovaļova Marina Preiļu BJSS Preiļi 1013
13 Kuzmane Gunta US Rīga 1006
14 Vēja Ieva Dartija Iecava 1006
15 Lepse Ieva Kul.RSS Kuldīga 996
16 Paščenko Irina SSB Jūrmala Jūrmala 991
17 Vološina Aleksandra Laura Rīga 977
18 Zabalujeva Viktorija Preiļu BJSS Preiļi 976
19 Zāģere Skaidrīte   Jūrmala 947
20 Upīte Māra US Rīga 929
21 Bogdanova Jekaterina Jēkabpils SC Jēkabpils 922
22 Kalniņa Lidija LV-22 Rīga 883
23 Eriksone Vera Dartija Iecava 873
24 Homiča Aldona Jēkabpils SC Jēkabpils 858
25 Vīlistere Sanita Ezermala 1   848
26 Gāga Baiba Dartija Iecava 820
27 Žuromska Margarita Rīgas 3. BJSS Rīga 813
28 Isajeva Alīna Preiļu BJSS Preiļi 751
29 Indriksone Ieva Bau.RSS Bauskas raj. 734
30 Galsone Ramona 37.vsk. Rīga 684
31 Gurtajute Vera Jēkabpils SC Jēkabpils 676
32 Zivtiņa Sanita Alojas novads Ozolmuiža 652
33 Meinarda Laura Alojas novads Ozolmuiža 602
34 Majorova Viktorija Rīgas 3. BJSS Rīga 601
35 Frīdenberga Zane Kul.RSS Kuldīga 594
36 Birzniece Austra   Tukums 558
37 Voldiņa Laura FloTe Cēsis 532
38 Birzniece Inga Kul.RSS Kuldīga 516
39 Miezīte Luīze Liepājas RBJSS Liepāja 504
40 Šinkarjova Kristina Jēkabpils SC Jēkabpils 491
41 Jakimova Anastasija Preiļu BJSS Preiļi 464
42 Pluce Alise Dartija Iecava 451
43 Štamere Dace SK LKS Liepāja 446
44 Indriksone Lauma Bau.RSS Bauskas raj. 438
45 Ansveriņa Ārija L.K.M. Rīga 418
46 Griezīte Evija SK LKS Liepāja 381
47 Sirotkina Svetlana   Rīga 381
48 Gailiša Karīna Bau.RSS Bauskas raj. 335
49 Jekaraševa Jekaterina Jēk. SS Jēkabpils 323
50 Jašuka Beāte Dartija Iecava 322
51 Vērdiņa Inga Talsi Talsi 304
52 Navicka Anna Jēkabpils SC Jēkabpils 289
53 Bulaha Ludmila Dartija Iecava 287
54 Taranda Karīna Dartija Iecava 286
55 Janševica Vera Barons Rīgas raj. 282
56 Urbane Violeta Rīgas 3. BJSS Rīga 262
57 Indriksone Gunita Bau.RSS Bauskas raj. 259
58 Kalniņa Una SK LKS Liepāja 255
59 Kapača Elīna Dartija Iecava 254
60 Baltute Ilva Liepājas RBJSS Liepāja 242
61 Jordāne Laimdota L.K.M. Rīga 231
62 Deksne Irēna   Rīga 219
63 Meinarda Laila Alojas novads Ozolmuiža 215
64 Buša Gaļina (Agafija) Dartija Iecava 208
65 Markova Anna Dartija Iecava 201
66 Jacenko Zoja   Liepāja 198
67 Afanasjeva Diāna Preiļu BJSS Preiļi 191
68 Šmēdiņa Ina Talsi Talsi 189
69 Žilinska Irēna   Ogre 187
70 Rozenbaha Jolanta Liepājas RBJSS Liepāja 179
71 Madžule Meldra Dartija Iecava 164
72 Veselova Elīna Jēkabpils SC Jēkabpils 162
73 Šīmane Beate Bau.RSS Bauskas raj. 161
74 Mihailova Valērija Preiļu BJSS Preiļi 159
75 Eņģele Liesma Vecumnieku SS Vecumnieki 142
76 Ozoliņa Dārta Dartija Iecava 142
77 Rabinoviča Maija Laura Rīga 137
78 Rjabkova Marina Oliisa Rīga 123
79 Balode Ruta Jēkabpils SC Jēkabpils 104
80 Vasiļevska Maira Rīgas 3. BJSS Rīga 102
81 Isajenko Kataržina Laura Rīga 101
82 Zabalujeva Ksenija Preiļu BJSS Preiļi 98
83 Suvitra Diāna 54. vsk Rīga 93
84 Zariņa Amanda Bau.RSS Bauskas raj. 92
85 Šķipare Una Dartija Iecava 92
86 Maurina Samanta Rīgas 3. BJSS Rīga 91
87 Aizsilniece Mirdza   Ogre 85
88 Otļagova Jūlija BJC "Laimīte" Rīga 80
89 Lauberga Laukenberga Arta Dartija Iecava 75
90 Dudkina Lučija LiepKSS Liepāja 67
91 Nariškina Anna 37.vsk. Rīga 66
92 Piliksere Dace FloTe Cēsis 66
93 Martinkena (Ievkal) Lidija   Bauska 63
94 Bleidere Māra Talsi Talsi 62
95 Kalna Ilze LiepKSS Liepāja 57
96 Ormane Rasma Preiļu BJSS Preiļi 51
97 Beitāne Alīna Oliisa Rīga 50
98 Prohorova Viktorija BJC "Laimīte" Rīga 50
99 Kalniņa Veronika   Madona 49
100 Salgrāve Sibilla Dartija Iecava 46

Tekošais LGTF Reitings - Sievietes       * Reitings ievietots 01.04.2013.!

 
← atpakaļ

 

___________________

VIDEO KANĀLI


____________________