Beidzies 2011.gada Latgales atklātais čempionāts galda tenisā

10/04/2011

Šī gada 10.aprīlī beidzās kārtējais Latgales atklātais čempionāts galda tenisā, kas kā parasti norisinājās Preiļos. Uzvarētājs kopvērtējumā tika noskaidrots trijās kārtās, tajā piedalījās sportisti no Preiļiem, Rēzeknes, Aizkraukles, Jēkabpils, Daugavpils, Rīgas, un citām pilsētām.

10.v. Viktorija Zabalujeva

Trīs kārtu kopvērtējumā labākais bija Emīls Lutinskis no Preiļiem, kurš arī kļuva par 2011.gada čempionu. Otro vietu ieguva Uģis Plikgalvis, bet trešā vietā ierindojās Oļegs Burjakovs.

Vecuma grupā virs 40 gadiem pirmajā vietā Jurijs Šmagra no Daugavpils, otrā vieta Anrijam Bergam no Rīgas, bet trešā vietā ierindojās Andris Krūmiņš no Jēkabpils.

Vecuma grupā virs 50 gadiem pirmajā vietā Bruno Losāns no Rēzeknes, otro vietu ieguva Viktors Martinovs no Preiļiem, bet trešā vieta Staņislavam Šurpickim no Aizkraukles.

Vecuma grupā virs 60 gadiem pirmajā vietā Andrejs Rešetņikovs no Rēzeknes, otrā vieta Pāvelam Koņuhovam no Līvāniem, bet trešā vietā ierindojās Voldemārs Limanis no Preiļiem.