Apskati

 
 

   Rīgas 37.vidusskolas sporta zālē, Čiekurkalna 1.garā līnijā, norisinājās Latvijas čempionāts invalīdiem galda tenisā un šautriņu mešanā. Galda tenisā zelta medaļu izcīna Aivars Kamols, sudrabu – Viesturs Bigačs un bronzu- Kārlis Grīnvalds.

 
 
 
 

   Šī gada 6.novembrī beidzās kārtējais Preiļu novada atklātais čempionāts galda tenisā, kas kā parasti norisinājās Preiļos. Trīs kārtu kopvērtējumā, labākais bija Emīls Lutinskis no Preiļiem, kurš kļuva par 2010.gada Preiļu novada  čempionu galda tenisā, otro vietu ieguva Aksels Ambergs, bet trešā vietā ierindojās Uģis Plikgalvis.

 
 
 
 

   6.novembrī Liepājas Olimpiskā centra arēnā pulcēsies baltās bumbiņas meistari no Baltijas valstīm un Norvēģijas, lai godinātu skolotāju Gunāru Jēkabsonu par viņa aizrautību, milzīgo cīņas gribu, tādējādi pievienojot unikālajai dzīves mozaīkai vēl vienu gabaliņu – saistošus galda tenisa svētkus, kur skaistā sporta cīņā vienosies bijušie un esošie audzēkņi, viesi un arī pats jubilārs.

 
 
 
 

     Šodien, 30.10.2010. notika Preiļu novada atklātā individuālā čempionāta 2010 - II kārta. Pirmo vietu šajā reizē izcīnīja Jānis Bikuļčs no Daugavpils. Otro vietu ieguva Uģis Plikgalvis no Rīgas, bet priekš daudziem negaidīti, trešā vieta Viktoram Martinovam no Preiļiem.

 
 
 
 

     23. oktobrī noslēdzās GTK LAURA - RTU Šveices sistēmas 3. turnīrs, tajā šoreiz piedalījās 48 dalībnieki. Pirmo vietu izcīnīja Artūrs Reinholds.

 
 
 
1 ...     87     88     89     90     91     ... 97    
 
 iepriekšējā     nākošā 

___________________

Latvijas Reitingi

___________________

___________________

VIDEO KANĀLI