Apskati

 
 

   Atkal tuvojas Ziemassvētki, svecīšu apgaismoti, balti un cerību pilni! Šajā burvīgajā laikā kārtējo reizi notiks arī Latvijas Universitātes un SIA „Namejs L” atklātās Ziemassvētku reitinga sacensības galda tenisā 2010, kuras notiks Ziemassvētkos, 25.decembrī.

 
 
 
 

   2010. gada 21. decembrī Kuldīgā norisinājās JOOLA Eiropas Nāciju Līgas 2009-2012, vīriešu standarta divīzijas, A grupas 8.riņķa vīriešu komandu spēle starp Latviju un Luksemburgu. Latvijas izlase šajā reizē piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 0:3.

 
 
 
 

   2010.gada 12.decembrī Rēzeknē notika trešais pēc kārtas atklātais Latgales  komandu čempionāts galda tenisā. Dalību šai čempionātā ņēma 9 komandas no Preiļiem, Līvāniem, Daugavpils, Jēkabpils, Gulbenes, kā arī čempionāta  saimnieki rēzeknieši. Komandas tika sadalītas divās apakšgrupās, kur notika spraigas cīņas ar neparedzētiem rezultātiem. Pirmo vietu izcīnīja - Jēkabpils-1 komanda (A.Krūmiņš, A.Kokins, A.Veigurs).

 
 
 
 

   Noslēdzies 11.decembra GTK LAURA - RTU Šveices sistēmas 5.turnīrs, tajā piedalījās 58 dalībnieki. Pirmo vietu šoreiz izcīnīja Igors Sidorovs, otrā vietā Artūrs Reinholds, bet trešajā vietā ierindojās Artūrs Rudņikovs.

 
 
 
 

   Šajā sezonā turnīra ietvaros ir norisinājušās trīs kārtas un dalībnieku skaits pieaug ar katru sacensību reizi. Līdz šim turnīru ir apmeklējuši 60 dalībnieki - gan alojieši, gan tenisisti no Cēsīm, Dobeles, Gulbenes, Iecavas, Jēkabpils, Liepājas, Limbažiem, Mazsalacas, Ozolmuižas, Rīgas, Saulkrastiem, Smiltenes, Tukuma, Valmieras un vairāki pārstāvji no Igaunijas pilsētām - Valgas, Pērnavas un Tartu. Patīkami, ka šogad klāt nākuši jauni sportisti, kas ir labs sacensību organizatoru darba novērtējums.

 
 
 
1 ...     87     88     89     90     91     ... 99    
 
 iepriekšējā     nākošā 

 

___________________

VIDEO KANĀLI


____________________