Apskati

 
 

   Jau vairāku gadu garumā šīs sacensības notiek tieši svētkos LR proklamēšanas dienā. Un vienmēr pulcē daudz dalībnieku. Šoreiz bija mazāk – tikai 147 dalībnieki. Un priecē fakts, ka tieši lauku novadi ir tie, kas mīl šīs sacensības un izspēlējās pēc sirds patikas un vakarā paliek uz svētku salūtu. V grupā: reitings 1 +++ pirmo vietu izcīnīja Jānis Cīrulis (Rīga).

 
 
 
 

   Noslēdzies 14.novembra GTK LAURA - RTU Šveices sistēmas 4.turnīrs, tajā piedalījās 46 dalībnieki. Pirmo vietu šoreiz izcīnīja Viktors Tolkačevs. Priekš daudziem negaidīti otrā vietā Arvis Šaroks, bet trešajā vietā ierindojās Ingus Vanags.

 
 
 
 

   Rīgas 37.vidusskolas sporta zālē, Čiekurkalna 1.garā līnijā, norisinājās Latvijas čempionāts invalīdiem galda tenisā un šautriņu mešanā. Galda tenisā zelta medaļu izcīna Aivars Kamols, sudrabu – Viesturs Bigačs un bronzu- Kārlis Grīnvalds.

 
 
 
 

   Šī gada 6.novembrī beidzās kārtējais Preiļu novada atklātais čempionāts galda tenisā, kas kā parasti norisinājās Preiļos. Trīs kārtu kopvērtējumā, labākais bija Emīls Lutinskis no Preiļiem, kurš kļuva par 2010.gada Preiļu novada  čempionu galda tenisā, otro vietu ieguva Aksels Ambergs, bet trešā vietā ierindojās Uģis Plikgalvis.

 
 
 
 

   6.novembrī Liepājas Olimpiskā centra arēnā pulcēsies baltās bumbiņas meistari no Baltijas valstīm un Norvēģijas, lai godinātu skolotāju Gunāru Jēkabsonu par viņa aizrautību, milzīgo cīņas gribu, tādējādi pievienojot unikālajai dzīves mozaīkai vēl vienu gabaliņu – saistošus galda tenisa svētkus, kur skaistā sporta cīņā vienosies bijušie un esošie audzēkņi, viesi un arī pats jubilārs.

 
 
 
1 ...     93     94     95     96     97     ... 103    
 
 iepriekšējā     nākošā 

 

___________________

VIDEO KANĀLI


____________________