Apskati

 
 

  Matīss sāka savas galda tenisa gaitas jau deviņu gadu vecumā trenējoties ar savu vecāko brāli. Trīspadsmit gadu vecumā trenējoties gandrīz katru dienu, un daudz piedaloties dažādos turnīros, šo treniņu rezultātā 2004. gadā tika izcīnīta Eiropas Junioru čempionāta zelta medaļa dubultspēlē kopā ar Antoņinu Švarceru no Čehijas. Matīsa Burģa tuvākais mērķis ir kvalificēties 2012. gada Londonas Olimpiādei. Ja pat tas būs ļoti grūti, Matīss domā, ka viņa izredzes ir visai labas! Lasiet visu interviju ar Matīsu Burģi - Butterfly 2011. gada augusta jaunumos!

 
 
 
 

   Svētdien, 3.jūlijā noslēdzās Latvijas Jaunatnes Olimpiādes sacensības galda tenisā 2011. Vienspēlēs jauniešiem zelta medaļu izcīnīja Kristers Kravinskis (Kuldīgas nov.), kurš ar rezultātu 3:0 uzvarēja savu novadnieku Marku Pitkevicu. Vienspēlēs jaunietēm zelta medaļu izcīnīja Insana Makhauri (Rīgas pils.), kura sīvā cīnā ar rezultātu 3:2 uzvarēja vēl vienu rīdzinieci Dianu Rusinovu. Komandu sacensībās jauniešiem zelta medaļas izcīnīja Kuldīgas novads, bet komandu sacensībās jaunietēm zelta medaļas Rīgas pilsētai.

 
 
 
 

   Ir noslēdzies IX Eiropas veterānu čempionāts galda tenisā, kas no 20.-25.jūnija norisinājās Čehijas pilsētā Liberecā. Sievietēm no Latvijas labākās bija Laimdota Jordāne, kura ieguva trešo vietu 80+ vecuma grupā sieviešu dubultspēlē pārī ar Antoņinu Dobriņinu (RUS). Savukārt 40+ konkurencē bronzas medaļu sieviešu vienspēlē izcīnīja Ina Jozepsone. Ina ieguva trešo vietu arī sieviešu dublultspēlē pārī ar Veru Bazzi (SUI).

 
 
 
 

   Šī gada 18.jūnijā beidzās kārtējā Latvijas Universitātes atklāto reitinga sacensību kārta.

 
 
 
 

   11.jūnijā noslēdzās 2011.gada GTK LAURA - RTU turnīrs pēc šveices sistēmas - VI, noslēdzošā kārta, tajā piedalījās 44 dalībnieki. Pirmo vietu arī šoreiz izcīnīja Artūrs Reinholds, otrā vietā Leonīds Maslovs, bet trešajā vietā ierindojās Artūrs Rudņikovs. Kopvērtējumā pārliecinoši pirmo vietu ieguva Artūrs Reinholds, otrā vietā Viktors Tolkačevs, bet trešajā vietā ierindojās Leonīds Maslovs.

 
 
 
1 ...     95     96     97     98     99     ... 113    
 
 iepriekšējā     nākošā 

   I n v e n t ā r s   p r o f i e m   

 

___________________

VIDEO KANĀLI


___________________

ITTF DOKUMENTI

____________________