Apskati

 
 

 

Latvijas 2019.-2020. gadu sezonas komandu čempionāts galda tenisā ir noslēdzies.
Sieviešu augstākajā līgā par čempionēm tika kronētas Salaspils GTK komanda (attēlā), kas finālā ar 4:1 pieveica Jēkabpils SC komandu, spēlē par 3. vietu Latvijas "Universitātes sports" komanda arī ar rezultātu 4:1 uzvarēja Flo-Te Cēsis komandu. Savukārt vīriešu augstākajā līgā čempionu laurus plūca Saldus  novada pašvaldības komanda, kas finālā ar 4:2 bija pārāka par Salaspils GTK 1  komandu, bet spēlē par 3.vietu RTU komanda ar rezultātu 4:1 uzvarēja Salaspils GTK 2 komandu.

   Latvijas 2019.-2020. gadu sezonas komandu čempionāts galda tenisā ir noslēdzies.
   Sieviešu augstākajā līgā par čempionēm tika kronētas Salaspils GTK komanda, kas finālā ar 4:1 pieveica Jēkabpils SC komandu, spēlē par 3. vietu Latvijas "Universitātes sports" komanda arī ar rezultātu 4:1 uzvarēja Flo-Te Cēsis komandu. Savukārt vīriešu augstākajā līgā čempionu laurus plūca Saldus  novada pašvaldības komanda, kas finālā ar 4:2 bija pārāka par Salaspils GTK 1  komandu, bet spēlē par 3.vietu RTU komanda ar rezultātu 4:1 uzvarēja Salaspils GTK 2 komandu.

 
 
 
 

   Lapmežciema sporta halle divas dienas atkal bija gada tenisistu rīcībā, kur trijās meistarības grupās sacentās gan zemāka ranga, gan reitinga pirmā simtnieka spēlētāji. Grupā 350+ uzvarēja viesspēlētājs no Biržiem Petras Plepys (Lietuva), Grupā 150+ labākais Ventspils veterāns Valdis Cela, bet Elites grupā pārliecinoši, nezaudējot nevienu spēli uzvarēja Eduards Spāģis (RTU).

 
 
 
 

   Sestdien, galda tenisistu saime sveica un atzīmēja V.Janševicas skaisto jubileju. Visveiksmīgākais bija 1955. gads: LR čempione vienspēlē, Rīgas čempionātā un CP "Daugava" meistarsacīkstēs arī tika izcīnītas zelta medaļas.

   Par godu Veras Janševicas jubilejai notika arī veterānu turnīrs 3 vecuma grupās: 70+ grupā uzvarēja A.Upesleja, dāmu konkurencē augstākā vieta L.Bulahai, un 60+ grupā kā vienmēr uzvar J.Siliņš, augstākā vieta sievietēm L.Martinkiene. Savukārt 40+ grupā uzvarēja N.Golubevs, bet augstākā vieta sieviešu konkurencē S.Zāģerei.

 
 
 
 

   Sākusies pieteikšanās Salaspils galda tenisa kluba organizētai vasaras nometnei Vestienā, kurā notiks no 27. jūlija līdz 2. augustam (7 dienas). Nometnē darbosies trīs sertificētie Salaspils galda tenisa kluba treneri - Baiba Bogdanova, Ilva Baltute un Vadims Berežkovs. Vietu skaits nometnē ierobežots un priekšroka tiks dota tiem, kuri nometnei pieteikušies ātrāk.

 
 
 
 

   Esi aktīvs, balso par mūsējiem! Viktorija Majorova, galda teniss | RTU. Nobalso un palīdzi noteikt TVNET sociālās spēles uzvarētājas. Dalamies ar šo informāciju soc.tīklos, spiežam patīk!

 
 
 
1     2     3     4     5     ... 112    
 
 iepriekšējā     nākošā 

 

___________________

VIDEO KANĀLI


___________________

ITTF DOKUMENTI

____________________