Apskati

 
 

   Šo otrdien, 22. februārī, Matīsam Burģim bija kārtējā Francijas PRO A līgas spēle. Šoreiz mājas spēlē pret tabulas līderiem Levallois Sport 1 Matīsa pārstāvētā komanda Argentan Bayard 1 piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 2-4. Matīsam šajā komandu spēlē viena uzvara un viens zaudējums.

 
 
 
 

   Dobelē notika galda tenisa turnīrs par godu Sergeja Šikova 50 gadu jubilejai. Tajā piedalījās arī viesi no Jelgavas, Tukuma, Jūrmalas.

 
 
 
 

   05.februārī noslēdzās 2011.gada GTK LAURA - RTU Šveices sistēmas turnīra II kārta, tajā piedalījās 36 dalībnieki. Pirmo vietu arī šoreiz izcīnīja Artūrs Reinholds, otrā vietā Viktors Tolkačevs, bet trešajā vietā ierindojās Artūrs Rudņikovs.

 
 
 
 

   Rīgas pilsētas veterānu atklātais čempionāts galda tenisā vienmēr pulcē daudz dalībnieku. Šoreiz piedalījās vairāk nekā 100 dalībnieku, jo te bija aļauts spēlēt vairākās vecuma grupās. Tā piemēram Guntis Šēnhofs divās dienās piedalījās sešos mačos. Papildus bija arī turnīrs ar „cietajām raketēm”, kuru viņš sponsorēja, un protams kļuva arī par tā uzvarētāju. Asumu sacensībām uzsita arī Krievijas pārstāvis Sergejs Ļitovkins (Jekaterinburga).

 
 
 
 

   Pērn septembrī Latvijas galda tenisistu saime atvadījās no slavenā Kuldīgas galda tenisa trenera Roberta Reimaņa. Šogad viņam 31.janvārī paliktu 80 gadu. Šajā piemiņas turnīrā bija paredzētas 3 speciālas balvas. Speciālo Roberta Reimaņa balvu saņēma Viktors Tolkačevs. Otro balvu Viktors saņēma kā labākais kreisā „top-spins” izpildītājs. Trešo balvu saņēma liepājnieks Ramuns Mineiķis, kā labākais aizsargs.

 
 
 
1 ...     97     98     99     100     101     ... 111    
 
 iepriekšējā     nākošā 

 

___________________

VIDEO KANĀLI


___________________

ITTF DOKUMENTI

____________________