Apskati

 
 

   30.aprīlī noslēdzās 2011.gada GTK LAURA - RTU turnīrs pēc šveices sistēmas - IV kārta, tajā piedalījās 43 dalībnieki. Pirmo vietu šoreiz izcīnīja Artūrs Reinholds, otrā vietā Viktors Tolkačevs, bet trešajā vietā ierindojās Leonīds Maslovs.

 
 
 
 

  Šī gada 23.aprīlī beidzās kārtējā Latvijas Universitātes atklāto reitinga sacensību kārta.

 
 
 
 

   Šī gada 10.aprīlī beidzās kārtējais Latgales atklātais čempionāts galda tenisā, kas kā parasti norisinājās Preiļos. Trīs kārtu kopvērtējumā labākais bija Emīls Lutinskis no Preiļiem, kurš arī kļuva par 2011.gada čempionu. Otro vietu ieguva Uģis Plikgalvis, bet trešā vietā ierindojās Oļegs Burjakovs.

 
 
 
 

   Aprīļa pirmajās dienās Ķīpsalā izstādē „Atpūta un Sports 2011” piedalījās arī Latvijas galda tenisa federācija (LGTF). Aktīvie galda tenisa cienītāji – Sintija Auzāne, Laila Meinarda, Laura Meinarda, Ēriks Šneiders, Matvejs Lisjaks, Jevgēnijs Gmiraks un Aksels Ambergs ņēma dalību šajā pasākumā un pārstāvēja LGTF, prezentējot organizācijas darbību, kā arī demonstrēja dažādus galda tenisa spēles elementus.

 
 
 
 

   Šajā turnīrā piedalījās sportisti no Rēzeknes, Aizkraukles, Jēkabpils, Rīgas, Daugavpils, Preiļiem, Līvāniem un Krāslavas, kopskaitā 34 dalībnieki. Vairāk paveicās Pāvelam Kosopalovam no Rīgas, kurš finālā ar rezultātu 4:1 uzvarēja Emīlu Lutinski no Preiļiem. Par mazā kausa ieguvēju kļuva Andris Krūmiņš no Jēkabpils, kurš ar rezultātu 3:0 uzvarēja Rēzeknieti Pāvelu Beļakovu.

 
 
 
1 ...     97     98     99     100     101     ... 112    
 
 iepriekšējā     nākošā 

I n v e n t ā r s   p r o f i e m


             POSTPONED

 

___________________

VIDEO KANĀLI


___________________

ITTF DOKUMENTI

____________________