Apskati

 
 

   Šī gada 10.aprīlī beidzās kārtējais Latgales atklātais čempionāts galda tenisā, kas kā parasti norisinājās Preiļos. Trīs kārtu kopvērtējumā labākais bija Emīls Lutinskis no Preiļiem, kurš arī kļuva par 2011.gada čempionu. Otro vietu ieguva Uģis Plikgalvis, bet trešā vietā ierindojās Oļegs Burjakovs.

 
 
 
 

   Aprīļa pirmajās dienās Ķīpsalā izstādē „Atpūta un Sports 2011” piedalījās arī Latvijas galda tenisa federācija (LGTF). Aktīvie galda tenisa cienītāji – Sintija Auzāne, Laila Meinarda, Laura Meinarda, Ēriks Šneiders, Matvejs Lisjaks, Jevgēnijs Gmiraks un Aksels Ambergs ņēma dalību šajā pasākumā un pārstāvēja LGTF, prezentējot organizācijas darbību, kā arī demonstrēja dažādus galda tenisa spēles elementus.

 
 
 
 

   Šajā turnīrā piedalījās sportisti no Rēzeknes, Aizkraukles, Jēkabpils, Rīgas, Daugavpils, Preiļiem, Līvāniem un Krāslavas, kopskaitā 34 dalībnieki. Vairāk paveicās Pāvelam Kosopalovam no Rīgas, kurš finālā ar rezultātu 4:1 uzvarēja Emīlu Lutinski no Preiļiem. Par mazā kausa ieguvēju kļuva Andris Krūmiņš no Jēkabpils, kurš ar rezultātu 3:0 uzvarēja Rēzeknieti Pāvelu Beļakovu.

 
 
 
 

   19.martā noslēdzās 2011.gada GTK LAURA - RTU turnīrs pēc šveices sistēmas - III kārta, tajā piedalījās 45 dalībnieki. Pirmo vietu šoreiz izcīnīja Reinis Burģis, otrā vietā Leonīds Maslovs, bet trešajā vietā ierindojās Sergejs Čugunovs.

 
 
 
 

   Preiļos, 12.03.2011. notika Latgales atklātā čempionāta 2011 - II kārta. Šajās sacensībās kā parasti piedalījās sportisti no daudzām Latvijas pilsētām, kopskaitā 36 dalībnieki. Viss goda pjedestāls šajā reizē sportistiem no Preiļiem. Pirmo vietu izcīnīja Oļegs Burjakovs. Otro vietu ieguva Emīls Lutinskis, bet trešā vieta Viktoram Martinovam.

 
 
 
1 ...     96     97     98     99     100     ... 111    
 
 iepriekšējā     nākošā 

 

___________________

VIDEO KANĀLI


___________________

ITTF DOKUMENTI

____________________