Apskati

 
 

   Pērn septembrī Latvijas galda tenisistu saime atvadījās no slavenā Kuldīgas galda tenisa trenera Roberta Reimaņa. Šogad viņam 31.janvārī paliktu 80 gadu. Šajā piemiņas turnīrā bija paredzētas 3 speciālas balvas. Speciālo Roberta Reimaņa balvu saņēma Viktors Tolkačevs. Otro balvu Viktors saņēma kā labākais kreisā „top-spins” izpildītājs. Trešo balvu saņēma liepājnieks Ramuns Mineiķis, kā labākais aizsargs.

 
 
 
 

   Jau 40.reizi notika Jēkabpils atklātais čempionāts galda tenisā, kurš pulcēja rekordlielu dalībnieku skaitu – 55. Ne tikai šis rekords ir pierādījums pieaugošajai čempionāta popularitātei Latvijā, bet arī tas, ka tajā piedalījās augstas raudzes sportisti. Iepriekšējā gada čempionam Jānim Cīrulim (Rīga) bija jāsamierinās ar 4.vietu, kas uzskatāmi liecina par spēcīgo konkurenci.

 
 
 
 

   Latgales 2011.gada atklātais individuālais čempionāts ir sācies . Šī gada 16.janvārī noslēdzās šī čempionāta I kārta. Šoreiz uzvarēja Jurijs Šmagra no Daugavpils. Otro vietu izcīnīja Maksims Jovļevs, bet trešā vietā Uģis Plikgalvis, abi no Rīgas.

 
 
 
 

   15.janvārī noslēdzās 2011.gada GTK LAURA - RTU šveices sistēmas turnīra I kārta, tajā piedalījās 46 dalībnieki. Pirmo vietu šoreiz izcīnīja Artūrs Reinholds, otrā vietā Māris Ķuda, bet trešajā vietā ierindojās Jānis Cīrulis.

 
 
 
 

   Pēdējā 2010.gada nedēļā Jūrmalas galda tenisisti noslēdza šo gadu ar draudzības sacensībām ar Tukuma galda tenisistiem. Sacensības norisinājās galda tenisa komandām neraksturīgā formātā, katru komandu pārstāvēja  8 dalībnieki. Sakarā ar to, ka Tukuma komandā nestartēja 2 viņu labākie spēlētaji, gaidītā sīvā cīņa izpalika un Jūrmalas komanda pārliecinoši uzvarēja. Komandu cīņas kopējais rezultāts 12:4 Jūrmalas labā. Pēc komandu sacensībām notika arī individuālais turnīrs.

 
 
 
1 ...     98     99     100     101     102     ... 111    
 
 iepriekšējā     nākošā 

 

___________________

VIDEO KANĀLI


___________________

ITTF DOKUMENTI

____________________