Apskati

 
 

   Preiļos, 12.03.2011. notika Latgales atklātā čempionāta 2011 - II kārta. Šajās sacensībās kā parasti piedalījās sportisti no daudzām Latvijas pilsētām, kopskaitā 36 dalībnieki. Viss goda pjedestāls šajā reizē sportistiem no Preiļiem. Pirmo vietu izcīnīja Oļegs Burjakovs. Otro vietu ieguva Emīls Lutinskis, bet trešā vieta Viktoram Martinovam.

 
 
 
 

   Kuldīgā, 05.-06.martā noritēja Latvijas 2011.gada individuālais čempionāts galda tenisā. Vīriešu vienspēlēs par Latvijas čempionu kļuva Matīss Burģis, bet sieviešu vienspēlēs Latvijas čempiones titulu izcīnīja Antra Vīnerte. Sieviešu dubultspēlēs par Latvijas čempionēm kļuva Antra Vīnerte un Baiba Bogdasarova, bet par Latvijas čempioniem vīriešu dubultspēlēs kļuva Matīss Burģis un Sandijs Vasiļjevs. Jauktajās dubultspēlēs Latvijas čempionu titulu ieguva Olga Kartuzova un Oļegs Kartuzovs.

 
 
 
 

   Šo otrdien, 22. februārī, Matīsam Burģim bija kārtējā Francijas PRO A līgas spēle. Šoreiz mājas spēlē pret tabulas līderiem Levallois Sport 1 Matīsa pārstāvētā komanda Argentan Bayard 1 piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 2-4. Matīsam šajā komandu spēlē viena uzvara un viens zaudējums.

 
 
 
 

   Dobelē notika galda tenisa turnīrs par godu Sergeja Šikova 50 gadu jubilejai. Tajā piedalījās arī viesi no Jelgavas, Tukuma, Jūrmalas.

 
 
 
 

   05.februārī noslēdzās 2011.gada GTK LAURA - RTU Šveices sistēmas turnīra II kārta, tajā piedalījās 36 dalībnieki. Pirmo vietu arī šoreiz izcīnīja Artūrs Reinholds, otrā vietā Viktors Tolkačevs, bet trešajā vietā ierindojās Artūrs Rudņikovs.

 
 
 
1 ...     99     100     101     102     103     ... 113    
 
 iepriekšējā     nākošā 

   I n v e n t ā r s   p r o f i e m   

 

___________________

VIDEO KANĀLI


___________________

ITTF DOKUMENTI

____________________