Apskati

 
 

   Jau otro gadu pēc kārtas gada nogalē notiek Latvijas Universitātes un SIA „Namejs L” Ziemassvētku sacensības galda tenisā. Šīs sacensības bija pēdējās, kurās tika iekļautas republikas 2010. gada kalendārā. Pavisam piedalījās 106 šīs spēles entuziasti un ceļu uz Rīgu bija mērojuši: Kuldīgas, Mazsalacas, Jaunpiebalgas, Aizkraukles, Dobeles, Jelgavas, Saulkrastu, Bauskas, Iecavas un Salaspils spēlētāji.

 
 
 
 

   Atkal tuvojas Ziemassvētki, svecīšu apgaismoti, balti un cerību pilni! Šajā burvīgajā laikā kārtējo reizi notiks arī Latvijas Universitātes un SIA „Namejs L” atklātās Ziemassvētku reitinga sacensības galda tenisā 2010, kuras notiks Ziemassvētkos, 25.decembrī.

 
 
 
 

   2010. gada 21. decembrī Kuldīgā norisinājās JOOLA Eiropas Nāciju Līgas 2009-2012, vīriešu standarta divīzijas, A grupas 8.riņķa vīriešu komandu spēle starp Latviju un Luksemburgu. Latvijas izlase šajā reizē piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 0:3.

 
 
 
 

   2010.gada 12.decembrī Rēzeknē notika trešais pēc kārtas atklātais Latgales  komandu čempionāts galda tenisā. Dalību šai čempionātā ņēma 9 komandas no Preiļiem, Līvāniem, Daugavpils, Jēkabpils, Gulbenes, kā arī čempionāta  saimnieki rēzeknieši. Komandas tika sadalītas divās apakšgrupās, kur notika spraigas cīņas ar neparedzētiem rezultātiem. Pirmo vietu izcīnīja - Jēkabpils-1 komanda (A.Krūmiņš, A.Kokins, A.Veigurs).

 
 
 
 

   Noslēdzies 11.decembra GTK LAURA - RTU Šveices sistēmas 5.turnīrs, tajā piedalījās 58 dalībnieki. Pirmo vietu šoreiz izcīnīja Igors Sidorovs, otrā vietā Artūrs Reinholds, bet trešajā vietā ierindojās Artūrs Rudņikovs.

 
 
 
1 ...     99     100     101     102     103     ... 111    
 
 iepriekšējā     nākošā 

 

___________________

VIDEO KANĀLI


___________________

ITTF DOKUMENTI

____________________