Apskati

 
 

   15.janvārī noslēdzās 2011.gada GTK LAURA - RTU šveices sistēmas turnīra I kārta, tajā piedalījās 46 dalībnieki. Pirmo vietu šoreiz izcīnīja Artūrs Reinholds, otrā vietā Māris Ķuda, bet trešajā vietā ierindojās Jānis Cīrulis.

 
 
 
 

   Pēdējā 2010.gada nedēļā Jūrmalas galda tenisisti noslēdza šo gadu ar draudzības sacensībām ar Tukuma galda tenisistiem. Sacensības norisinājās galda tenisa komandām neraksturīgā formātā, katru komandu pārstāvēja  8 dalībnieki. Sakarā ar to, ka Tukuma komandā nestartēja 2 viņu labākie spēlētaji, gaidītā sīvā cīņa izpalika un Jūrmalas komanda pārliecinoši uzvarēja. Komandu cīņas kopējais rezultāts 12:4 Jūrmalas labā. Pēc komandu sacensībām notika arī individuālais turnīrs.

 
 
 
 

   Jau otro gadu pēc kārtas gada nogalē notiek Latvijas Universitātes un SIA „Namejs L” Ziemassvētku sacensības galda tenisā. Šīs sacensības bija pēdējās, kurās tika iekļautas republikas 2010. gada kalendārā. Pavisam piedalījās 106 šīs spēles entuziasti un ceļu uz Rīgu bija mērojuši: Kuldīgas, Mazsalacas, Jaunpiebalgas, Aizkraukles, Dobeles, Jelgavas, Saulkrastu, Bauskas, Iecavas un Salaspils spēlētāji.

 
 
 
 

   Atkal tuvojas Ziemassvētki, svecīšu apgaismoti, balti un cerību pilni! Šajā burvīgajā laikā kārtējo reizi notiks arī Latvijas Universitātes un SIA „Namejs L” atklātās Ziemassvētku reitinga sacensības galda tenisā 2010, kuras notiks Ziemassvētkos, 25.decembrī.

 
 
 
 

   2010. gada 21. decembrī Kuldīgā norisinājās JOOLA Eiropas Nāciju Līgas 2009-2012, vīriešu standarta divīzijas, A grupas 8.riņķa vīriešu komandu spēle starp Latviju un Luksemburgu. Latvijas izlase šajā reizē piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 0:3.

 
 
 
1 ...     100     101     102     103     104     ... 112    
 
 iepriekšējā     nākošā 

I n v e n t ā r s   p r o f i e m


             POSTPONED

 

___________________

VIDEO KANĀLI


___________________

ITTF DOKUMENTI

____________________