Apskati

 
 

   05.februārī noslēdzās 2011.gada GTK LAURA - RTU Šveices sistēmas turnīra II kārta, tajā piedalījās 36 dalībnieki. Pirmo vietu arī šoreiz izcīnīja Artūrs Reinholds, otrā vietā Viktors Tolkačevs, bet trešajā vietā ierindojās Artūrs Rudņikovs.

 
 
 
 

   Rīgas pilsētas veterānu atklātais čempionāts galda tenisā vienmēr pulcē daudz dalībnieku. Šoreiz piedalījās vairāk nekā 100 dalībnieku, jo te bija aļauts spēlēt vairākās vecuma grupās. Tā piemēram Guntis Šēnhofs divās dienās piedalījās sešos mačos. Papildus bija arī turnīrs ar „cietajām raketēm”, kuru viņš sponsorēja, un protams kļuva arī par tā uzvarētāju. Asumu sacensībām uzsita arī Krievijas pārstāvis Sergejs Ļitovkins (Jekaterinburga).

 
 
 
 

   Pērn septembrī Latvijas galda tenisistu saime atvadījās no slavenā Kuldīgas galda tenisa trenera Roberta Reimaņa. Šogad viņam 31.janvārī paliktu 80 gadu. Šajā piemiņas turnīrā bija paredzētas 3 speciālas balvas. Speciālo Roberta Reimaņa balvu saņēma Viktors Tolkačevs. Otro balvu Viktors saņēma kā labākais kreisā „top-spins” izpildītājs. Trešo balvu saņēma liepājnieks Ramuns Mineiķis, kā labākais aizsargs.

 
 
 
 

   Jau 40.reizi notika Jēkabpils atklātais čempionāts galda tenisā, kurš pulcēja rekordlielu dalībnieku skaitu – 55. Ne tikai šis rekords ir pierādījums pieaugošajai čempionāta popularitātei Latvijā, bet arī tas, ka tajā piedalījās augstas raudzes sportisti. Iepriekšējā gada čempionam Jānim Cīrulim (Rīga) bija jāsamierinās ar 4.vietu, kas uzskatāmi liecina par spēcīgo konkurenci.

 
 
 
 

   Latgales 2011.gada atklātais individuālais čempionāts ir sācies . Šī gada 16.janvārī noslēdzās šī čempionāta I kārta. Šoreiz uzvarēja Jurijs Šmagra no Daugavpils. Otro vietu izcīnīja Maksims Jovļevs, bet trešā vietā Uģis Plikgalvis, abi no Rīgas.

 
 
 
1 ...     100     101     102     103     104     ... 113    
 
 iepriekšējā     nākošā 

   I n v e n t ā r s   p r o f i e m   

 

___________________

VIDEO KANĀLI

___________________

ITTF DOKUMENTI

____________________